Autók » Suzuki » Swift (1989-2003)

Swift Swift 3ajtos,1.3i 16V

Nagyvas szívató HOKEDLI

Tapasztalataim elegge 1 oldaluak,mert majdnem mindig padlo a gaz,szal nem vagyok egy atlag suzukis.
Szeretem neki pakolni rendesen,es kivanja is.
Az auto kivulrol teljesen gyari (nem veletlen)!!!
Motorikusan: Sport kipuff, csip tuning, spgyertyak, spszuro, rovid valto, gyarilag volt 85le, lett belolle 100folott-korul ,ehez jon ugye az hogy 877kg ,igy 1es/55 - 2es/110 - 3as/160 - 4ben 200 korul,8alatt barmikor 100 on,valto gyorsan kapcsolhati,jol erezni mi hol van(talan csak a 3 as nem tokeletes).Utazojoa 5osben 160-170 korul/4000 fordulaton,kimegy igy a vilagbol(pl 1 huzora Amsterdam,csak tankolni alltunk meg meg sofor cserere) Futomu lehetne jobb is 100-120 ig birja a vadulast,kanyarban nem sok az ellenfel, ulesek kenyelmesek, ameg nem kell hatramaszni,190 ig stabilan all a laban.. (de milyen pofat vagnak hozza a BMWsek....)Majdnem mindig nagy autokal kotozkodom 90%ban az en javamra,1-es 2-esben nem sok atlag gep nyomja le(2esben is jol kapar),3ban sem nagyon tartjak vele a lepest(160-170ig). Fogyasztas nagyon valtozo,lelkialapot fuggo(enyemtol)... de min rekord a 4.3L(100as MOLtol),de rekord a 9-10 folotti is..Klima es szervo sajna nincs,de minden van ami suzukiba kerult akkoriban.
Eddig futott 97e korul,en is hajtottam,meg elozo tulaj is..
Ha nekem valaki azt mondja h egy VW kibir ennyit ilyen korulmenyek kozott... hat azt korbejarom es kozben rohogok..(volt par) Nem tudom mi a baj a suzukival azon kivul h puritan meg gyenge a takaro lemez.DE! Nekemjott egy reszeg rendor..
130 al!!! Jobbrol. (neki volt STtabla,keresztezodes,csak o nem vette eszre,en foutvonalon 100 korul....) FIAT uno: Totalkar,osszement az eleje 50cm..
Az enyem,jobbhatso telo serult,kerek,ajto(10cmt jott be),merevito hajlott,DE ! kerekcsere utan sajat laban hazament... Keletkezett kar 700e ft(minden ujra cserelve fenyezve,biztositoval,prof helyen)Mester auto K.met.
Igazi kis szivatos auto ezzel a motoral szerelve,es nem a biztonsagon es +bizhatosagon spuroltak a zsetont (mint pl a 206 os)hanem az optikan.Csak a buta es elfogult a markahoz nem erto autosok utaljak. De hat ok le vannak...Jo nezni a fejuket a visszpillben ahogy rendszeresen lemaradnak..Nagyvasaikal,nagy pofaval :-)
Nagyjabol ennyit tudok elmondani.
Minden jot!

- elektromos ablakemlo sin torott

Suzuki Jansik K.met

Jo magam!

Fenntartási költség (9) Évjárat 2002
Megbízhatóság (9) Vezetett km 42000
Előző autója? Polo GTI (rossz tapasztalatok) Következő autója? Suzuki Swift 1.6i turbo (200lovas) Ha megjelenik ezt betolom kezdoreszletbe.
Verdikt (7.6/10)

Suzuki Swift 1989 (1992 - 1995)