Autók » Mazda » 626 (1991-1998)

626 2.0i

Megbízható, dinamikus szépség

Ez egy nagyon jó és szép autó. A formája simán megállja a helyét a mai napig, 12 éves korában is tipikusan kb 3-4 évesnek mondták max az avatatlan szemek és több autó közt mindig ez tetszett a népnek :)

Megbízható. Soha nem hagyott ott sehol. Kopóalkatrészes hibák voltak csak tipikusan, elektromosan semmi gond soha.

Nagyon kényelmes. El?l baromi nagy hely van (190cm vagyok), de ülésmozgatással hátra is lehet szép teret varázsolni. Nagyon jó min?ség?ek benne az ülések, jó a világos szövetkárpit min?sége.

Nagyon kellemesen gyorsul. Kettesben a padlógáz nyomott nagyot. 9.5 alatt volt százon. Pályán 200at simán vette.

12 éves korában adtam el, megkímét állapotban de sajna a kor már megfogta volna a kocsit lassan. És sajna az alkatrész ehhez igen drága. Nem mertem már megtartani, mert valami komolyabb hibánál az értékét is elkölthette volna egy javításra. Végül 900 ezerért passzoltam el 12 évesen 159 000 kilométerrel. Rosszul nem járt aki megvette.

- kopóalkatrészek: kutyacsontok
- egyszer szelepfedéltömítést kellett csinálni
- 156 000 kilométernél féltengelycsukló csere
- típushiba: kézifék szeret berohadni
- teljes kipufogó csere 9 éves korában
- A gyári fékbetétek 80 000 km-t kibírtak :)

Mazda DW kerepesi út
Szakszerviz: lehet nézni a kocsit, általában azonnal megvárható és gyors, de persze sajna drágácska. Szervizvezet? nagyon segít?kész volt mindig.

Mazda Mester:Reitter Ferenc utcában

Korrektek, olcsóbbak, utángyártott alkatrészekben sokkal rugalmasabbak. Viszont sajnos csak egész napos szervizt vállaltak, ami nekem nem jött jól sokszor.

Fenntartási költség (5) Évjárat 1993
Előző autója? Következő autója? Nissan / Mazda
Verdikt (7.4/10)

Mazda 626 1991 (1996 - 1997)