Autók » Ferrari » 360 (1999)

360 Modena Berlinetta F1

Rendszámos Rakéta

A világ legjobb autója. Annyi a hátránya, hogy olyan penetránsan hátborzongatóan jó a hangja, hogy soha nem lehet megunni. Nincs az a sebességi fokozat, ahonnan nem ugy gyorsulna mint a rakéta. Ha nem figyel oda az ember akkor pillanatok alatt csunya véget érthet az autó. A fékre nem lehet mint mondani, mert minden helyzetben példásan teszi a dolgát. Az erejéről elég ha annyit irok, hogy egyszer a német pályán egy lamborghini le akart villogni, 290ig birt követni. Egyébként 3686cm, 400Le, és 373Nm.
A végsebessége 316km/h. A 0-100km/h 4,5. A legnagyobb sebesség amit utázásnál szeret az 255-260 felette is megy mint az rakéta, csak akkor már nem az igazi szép duruzsolás van hanem egy orditó vadállat. Ha tojásokkal a pedál alatt közlekedik az ember, akkor meg lehet uszni 11liter körül. Normális használattal 17liter, rakéta üzem móddal 22liter. A kényelem se rossz mert a kényelmesebb fekete conollybőr ülések vannak benne. Rosszat csak anyit lehet irni, hogy a futómüve rühelli a budapesti utakat.

- Egyszer a xenon. Index relé, generátor, akkumulátor.
- Sajnos a legközelebbi szerviz bécsben van. Most volt a 4éves nagyszerviz aminek nem irnám le az árát, mert abbol már egy uj thalia is kijönne.

Denzel Wien

Fenntartási költség (5) Évjárat 2002
Előző autója? Esprit Turbo Következő autója? Nem valószinű de talán egy Ferrari 430 ra.
Verdikt (7.4/10)

Ferrari 360 1999