Autók » Citroën » C3 (2002-2009)

C3 1.4 sx

Majdnem nagyon szeretem

c3 1.4sx em van 2oo4 ápr.tól.A formájába szerettem bele,a kedvező fogyasztásért 5 6,2 8,2 vettem meg,de ez nem jött be!!!Nagyon kellemes vezetni,nekem a váltóval semmi bajom,mint vajban a kés.A B oszlopok az első évben idegesítően zörögtek,2o oooo km.nél garancia után 1héttel lejtőn lefelé kuplung felmondta a szolgálatot.Autótréler,szervíz több hetes vita egyezkedés után kuplung csere,a munkadíj fele az enyém a többi a szervízé. A 72 LE egy kicsit kevés lámpánál mindenki elhagy csak 25oo ford.felett kezd harapni de akkor már nagyon sokat eszik10l felett.
Nagyon óvatos vezetéssel sem tudok 9 l alá menni,ezzel a problémával egyik szervízben sem vettek komolyan vagy nem is tudtak rajta segíteni . Mindig is francia kocsim volt a kényelem,kanyarstab.miatt R4 től R19D ig de ez a fogyasztás megkeseríti a szép emlékeket .Ki tud ezen segíteni??

- B oszlop zörög,kuplung csere,felső gumicsík csere,j.e.égő csere

citroen Hegedüs

citroen m5