Autók » Dacia » Logan (2004)

Logan 1,4 MPI (75LE)

Virgonc nagyseggűűűű

1988-as 1,3 D unoval kezdtem vezetgetni,minden hétvégém bulizás elött és után javittással végződött. Eladtam,vettem egy 1,4 dacia motoros aro-t a szeretet itt kezdődött, kaszni és 1-2 csip csup hibán kivül hiba mentes volt.Majd vettem egy 1300-as "francia" motoros daciat 20-hónap és jópár ezer km után,meglátni és megszeretni, vettem a LOGANT. Dec 23-án (ezzel leptem meg magam 5 karácsonyra) 2 éves "60000hibamenteskm!!!" Télen(nagyon jó fűtés)-nyáron, hóban(165/80/14 havi26 nap 60km,oda-vissza hólánc nélkül 40/50 cm-es hóban) sárban, cipeli a seggem hibamentesen. Szerintem 2 millióért nincs másik igás marha aki bírná a kiképzést. Nem egy merci,nemis egy ferrári és nemis kerül annyiba.A fentartása és a javítás pedig lófütty. Én munka autónak vettem annak megfelel. Ha kell 5-en kényelmesen (90kg/Fő)utazunk,ha kell 140-el "száguldunk" tartósan,(zabál?9-10 litert). Egy tank (53L) 650/700Kméter. Picit nagy a szélzaj, jön 140-nél motorhang, hidegen és terepen nyikorog a műanyag(könnyű takarítani),nincs más erre tellett menni kell!!:)) Én SZERETEM!!!

- Előre kijelentem elfogult vagyok (mg. szer.) Úgy 10000Km Táján vettemészre a gyujtó traforol hiányzik egy csavar és a szellőzés kapcsoloknál égett ki egy izzó,a 2 év alatt (59000km). Azon kívül hiba mentes. 30000-nél olaj és légszürő csere (sufniban 15000Ft). Ezen kívül csak ablamosófoyadék csere (terepen is használva "1-2discoterpjárót" is lepipál.:). Zöldkártyán a motorteret ki sem nyitották(ekkor volt egyedül szevizben). Kicsit lomha a 75 paci,de az olcsó fenntartás miatt ez jobb vétel.Egy kicsit forgatni kell csak és jobban megy és többet iszik.

Szerelő még nem látta.!!!!!!!!!!(zöldkártyán volt csak szervízben).

Fenntartási költség (8) Évjárat 2004
Előző autója? aro 243/D-aro 10.4-uno 1/3 D- ford escort - suzuki vitara 1,6 Következő autója? Dacia LOGAN 1.4 MPI Ambiance
Verdikt (7.7/10)

Dacia Logan 2004 (2004)