Autók » Zastava » 101 (1972-1993)

101 gtl55

imádom gyilkolni

1 éve vettem elsö idös tulajtol 86 000 km el végig garázsban tartva friss müszaki tip-top.gondoltam ezzel biztos nem lesz gond.hát tévedtem.elöször gyujtás aztán az AC ,utána futömü,kipufogo és még annyi hiba hogy már nem is emlékszem tán az összesre.mesze nem szivesen indulok vele de a közelbe jo hajtani mondván ha megölöm csak elgurul még valamelyik parkoloba.az egyi henger alacsony fordulaton kihagy,rángat de legalább nem alszok el mig beérek a munkahelyemre.már legalább 300 ba van de még kéne vagy 100 hogy azt mondhassam rá jo kis auto.most már csak gyilkolom csak kár hogy már szinte nincs mit mert a kuplungja annyira szar hogy csak pörög de nem megy.de ezen már a kuplung csere se segitene.még pár hét és lecserélem mivel elsö auto ami jogsival van ezért soha nem felejtem el de nem vennék megint ilye az is biztos

- megszakito,ac pumpa,gyujtás kapcsolo+többi kapcsolok,generátor,önindito......

egy maszekhoz

Fenntartási költség (4) Évjárat 1985