Autók » Skoda » Octavia/octavia Tour (1996-2010)

Octavia/octavia Tour 1,6 Tour

CSEH ÁTOK !

Egy állami cégnél melózom. 2006 06 01-én megkaptuk a vadonat új Octaviánkat 0 km-rel. (pontosabban 240 km).
Elötte Astránk és Nivánk volt. A Niva után megváltás, ezt mondjuk sztem nem kell indokolni, viszont az Astrához képest csak a klíma miatt előrelépés. már új korában nyöszörgött a váltó és a hátsó ajtó. pontatlanok az illesztések az utastérben , néhol kopog a műanyag. egyik kollega rendeltetésszerűen próbálta használni a majrévasat ( műanyagot) , persze a kezében maradt, pedig 65 kg! Ha müködik a klíma alig történik valami ha a gázra lépek. el sem tudom képzelni mi lehet az 1,4 es motornál..... Hatalmas a csomagtartója , viszont a tervezőjét beültetném a hátulra és elindulnánk egy 500 km-es kirándulásra . Az büntetés lenne a javából! 4 felnött nem fér el kényelmesen egy ekkora autóban!? Ez az ami a legjobban felháborít! nincs kímélve , de azért a 9-11 literes fogyasztást soknak találom, főleg hogy nem is városi üzemeltetésről van szó!
Nem egetverő problémák ezek de nem ezt várja az ember ennyi pénzért.... Én személy szerint csalódtam benne.
A lényeg hogy nekem egy forintomba nem került, mert céges , de körülbelül annyit is ér. ( bocs skodások!)

- index relé
- kapaszkodó letört
- kormánymű recseg
- váltó nyöszörög, hátsó ajtók nyöszörögnek

Fenntartási költség (2) Évjárat 2006
Előző autója? Astra Következő autója? Volvo S40
Verdikt (2.6/10)

Skoda Octavia/Octavia Tour 1996 (2003 - 2003)