Autók » Porsche » 911 (2004)

911 Carrera 4 Tiptronic S

szerintem a legjobb...

A kocsit 1 éve vettem, de most becserélem egy újabb, jobban felszerelt modellre. (911 Carrera 4S PDK-ra) Az újításon kívül semmi más okom nem lenne a cseréle. Hihetetlenül megbízható, rugalmas, csendes, kényelmes, szép... és még sorolhatnám. A felszereltségre azt mondanám, hogy közepesen felszerelt, a választható extrák kb fele van benne, olyan komolyabb extrák hiányoznak csak mint a PCB(karbon fékrendszer), PASM futómű, a BOSE hifi, és még néhány dolog. Az új modellel ezeket is pótolom. Rendkívül ajánlom azoknak, akik sportautót akarnak venni, de a ferrarit már nem tudják megfizetni. Ez egy jó alternatíva lehet, mindent tud amit tudnia kell, kényelmes rendkívül, a szervíz igénye meg negyede egy ferrarinak. (A ferrari-t 5000km-ként kell olajcserélni, ezt az első 2000km es olajcsere után 20ezrenként.) A szervízben úgy gondolom hozzáértőek dolgoznak, de kicsit lehúzás van, külföldi szervízben olcsóbban megúszhattam volna. Ja, és nem ajánlom kezdő sofőröknek. Kanyarban gázelvételkor kicsit furán viselkedik, tapasztalatlan sofőröket lehet,h ogy megijesztené!!

- Semmi. Ez nem is csoda, hiszen a német autómárkák közül a porsche a legmegbízhatóbb. (Állítólag 100 autóból 2 hibásodik meg...)

Porsche Hungária Fáy u.

Fenntartási költség (10) Évjárat 2007