Autók » Fiat » Palio (1996)

Palio 1,2

tragédia

6 évesen vásároltam, ismertem az előző tulajt, normálisan volt használva.Vásárlás után 2 hónappal hengerfejes lett.Nem vagyok shumacher, sem hülye hogy széthajtsak egy 1,2- es kombit. Elnéztük neki. Jöttek az apróbb gondok, tükör, ajtó leszakadt, hulk sem vagyok...Belső műanyagok szépen ropognak, fűtés állító még a nyáron eltört( belülről), gondoltam fűtök de nem kellett. Napról napra fehérebb az amúgy piros autó, mert érthetetlen okokból távozik róla a gyári fényezés. Amúgy az autó soha nem volt sérült. 125 ezernél kötelező motorgenerál, egy hétre rá a szakadó esőben a lámpánál állva csattanás és ennyi, se kép se hang. Jelenleg a garázsban áll. Ott is marad valószínű. Normális ez egy alig 8 éves autónál? Aki szerint igen vegyen sok fiatot.

- 60 ezernél ledobta a henger fejet( senki nem tudja mért). Belső visszapillantó leszakadt( be akartam állítani). Ajtó leszakadt(zsanér). Fényezés elkezdett leperegni..., 120 ezernél ismét hengerfejezés... stb.

Fiat szervíz

Fenntartási költség (5) Évjárat 2001
Előző autója? eclipse Következő autója? honda
Verdikt (2.3/10)

Fiat Palio 1996