Autók » Koenigsegg » Ccx (2006)

Ccx ccx

A Teljesítmény

Azt hiszem erre az ítéletre nagyon sokan vártak már akik kedvelik a komoly sportautókat!
Az autó nem az enyém egy Dubai-i kiruccanás alkalmával jutottam hozzá az auóthoz. %napig volt nálam és azt hiszem életem egyik legszebb 5 napja volt.
Valószínüleg sokak számára még mindig ismeretlen ez a svéd márka, de jó lezs ha hozzászoknak, mert a szupersportkocsi gyártás terén komoly eredményekre számíthatunk még tőlük.
Mikor először beleültem svéd puritánság fogadott, de az autó nme arról szól hogy egy otthonos nappali fogadjon minket.
Az ülések tökéletesek a szóü legszorosabb értelemben véve. Ültem már WRX stiben és sok más kifejezetten sportos autóban, de ez ülés az összesenk odatesz mégegy lapáttal.na jó..,már gopndolom mindeki várja a lényeget a motort és a teljesítményt, hát jöjjön!
4,7 liter V8, kompresszor, azaz 806 Le
Ez ténleg fantasztikus, ahogy elindul beleremeg az egész kasztni, a hangot meg egyszerűen nme tudom leírni, borzalmas ,szürnyű és egyben csodálatos.
Menet közben a kompresszor süvít ahogy kell neki, de valami elképesztő hangon, az embernek mindig mosolyt csal az arcára.
Menetteljesítményekről annyit mondanék hogy egyetlen ellenfele van Bugatti Veyron, az még életem nagy vágyai közé tartozik hogy egy olyan szuperjárgányt is vezessek.
Enzok, Murcielagok, Viperek, Carrera Gt sőt még a Saleen S7es atombrutál versenygép sem veri meg, mindezt hozzáteszem persze teljesen gyári állapotot értek ez alatt!
Na de térjünk vissza, az autó egész karosszériája, karbonból készült ennek köszönhetően hihetetlen könnyű ezért is érhető el ez a brutális teljesítmény.
Hogy mindeki értse egy átlagos autós előzés országúton általában mondjuk 80 és 120 között történik, általában vissza 3 vagy mehet 4esben is, jobb autóknál persze mehet akárhogyan, szóval itt az a helyzet hogy az ember kívánja hogy az autó visszaváltson 2őt és a gyorsulás elképesztő, nme lehet leírni szavakkal. 80ról 120 ra kb 1, 1,5 mp alatt gyorsul az autó, úgyhogy ez több mint súlyos!
Azt hiszem az emberek nagy részét ez érdekelte, nem pedig a külseje avgy a belseje vagy a kárpitozás minősége.
Kérem aki teheti próbálja ki, ez nem egyszerűen egy autó ez valami olyan érzés amit minden autószerető embernek éreznie kell!persze hozzáteszem ez nem kevés pénz tudom!
de ha az autó tényleges árárt nézem, elenyésző a bérlése!
és persze most mndeki gondolja magában hogy dehát inkább ferrari meg bla bla bla..,de kérem először próbálják ki és utána döntsenek ez ügyben!

- semmi

Fenntartási költség (10) Évjárat 2007