Autós népítélet / Saab / 9-5 (1997 - 2009)

Ítéletek (77 db)

Cím / Modell / Évjárat Időpont Hossz Km Ítélet Ért.
Az összes ítélet egy oldalon

A Totalcar tesztjei a típusról:

• Első üldözés
    A Saab 95 ki tudja, hányadik frissítésének nemzetközi bemutatójára érkezett a meghívó. Mivel szerkesztőségünk egyik része összeférhetetlenség miatt el van tiltva a Saab szinte minden rendezvényétől - és az ígéretes programot vétek lett volna kihagyni -, új hús után néztünk. Nem kellett messzire menni a szomszéd asztaloknál ülő Velvetes kollégák örömmel ajánlkoztak az autó és önmaguk tesztelésére. Néhány meghátrálás és többszöri szerepcsere után Györgyit dobtuk a vadak elé. Nézzük, mit nyújt neki és önöknek az új 95-ös.
  • Saab 460 000 000 forintért.
    Nem kell szomorkodni. Ha valaki véletlenül elmulasztotta a 2002-es Detroi Motor Show-n megnézni az új 9-3x prototípust, az a napokban behozhatta vétkes mulasztását. A Saab hivatalos márkaképviseletének Váci úti szalonjában egy szerencsés véletlen következtében még ezen a héten szerdáig megtekinthető az ideiglenesen hazánkban állomásozó 9-3x.
  • Egy kerékkel több
    Alaphelyzetben sima Saab 9-5-nek néz ki. A furcsaság ott kezdődik, amikor egy hidraulika a csomagtartó alól egy ötödik kereket tol a betonra. Ezt még a legdurvább low-riderek is megirigyelnék, pedig az ötkerekű Saab nem ritkaság a repülőterek betonján.
A típus népítéleteinek átlaga: 6,6

Saab 9-5 1997 Saab 9-5 1997