Autók » Dacia » Logan (2004)

Logan 1,4 MPI Ambiance

Szeretni való, családtag!!

Én sem értem az oktondi felületes kritikákat(autómánia,tipikus el?ítéltek),én naponta használom a Logent de eddig hibátlan és takarékos. Volt már Renault 5-11esem is, de a Logen kényelmesebb és mozgékonyabb is, bátran ajánlom minden olcsó és megbízható takarékos autóra vágyónak. Vásárláskor ellátogattam a VW, Suzuki, Skoda, Opel, Fiat, szalonjaiba is MÉG 3-MILKÓÉRT sem tudtak a Logen közelébe sem érni,semmijen tekintetben. Az autó 1500km után kimondottan csendes, pontos váltó Kiváló fékek, nagyon kellemesen viselkedik 160km/ó felett is, kanyarban is. Pedig korrekt a viszonyítás, mert Passat 3 -as Kombi a mérce. Én kimodottan szeretem a Logant, nekem telitalálat!:) Tipikus ez a felborult
szarvas teszt is, mi van német autó pártiak, 5-milkó alatt csak talicska?? Fáj hogy valaki olcsón is tud jó autót gyártani?
Sajnos egyre több ember van ebben az országban aki álmodni sem mert, ekkora és ijen jó autóról...elérhet? áron. Nézd a WV megpróbálta, hát a Fábi minden csak nem olcsó, és megbízható, hát amit tud.... az csapni való, na az aztán gyenge meg zajos a javából, nézd meg az ítélteket. Persze lessz még egy pár német autó imádó aki Hülyén fog okoskodni, de had mondják akkor is a Renault MEGCSINÁLTA! Aki akar vegyen használt Német autót, én ez el?tt vettem, nem mondom hogy rossz volt, de drága, kényelmetlenebb, és fapados volt. Nem kell mindent elhinni, kikell próbálni a Többi 2-milkó környéki autót is, és dönteni, én ezt tettem. Most újra írok, 15500km-t ment az autó, és ugyan olyan mint az els? nap. Nagyon szeretem, csak ajánlani tudom.

- Semmi.

Az egy éves bmutatásra vittem, a régi örömöm aláb hagyott.
A keresked?k ugyan olyan kedvesek, segít?készek, de a szervízes kollégák, mintha nem egy hejen dolgoznának.
Mikor id?pontot kértem,a kolléga az ellentétét monta, mint kés?bb a munkatársa. Nem értem.......

Fenntartási költség (10) Évjárat 2004
Előző autója? Passat Kombi Következő autója? Logan Kombi 1,5dci