Autók » Ford » Escort (1990-2000)

Escort 1.6v cabrio

Lestrapált exhibicionista

Nos: 2004 októberében került hozzám, mivel az egyik barátom megunta. Viszonylag jó áron jutottam hozzá. Éppen ezért nem voltak különösebb elvárásaim, így nem is érhetett nagy csalódás. A ponyva sajnos el?l jobb oldalon nem zárt tökéletesen, tehát es?s id?ben ha valaki beült mellém számíthatott egy kis égi áldásra. Tavasszal ezt tovább fokozta, hogy a hátsó ablaknál jóindulatú emberek éjjel vágtak rajta egy 10 centis rést.
A kuplungot nem lehetett rendesen beállítani, így a bal lábam fél év alatt jelent?sen meger?södött.
A duda egy rázósabb útszakasz után beindult nem kis felt?nést keltve hétköznap délután a Lajos utcában. A nászmenet sajnos elmaradt, csak az er?teljes dudálás keltett kisebb riadalmat és/vagy csodálkozást a maguk el? mereng? nyugdíjasok és a kocsmákból kitántorgó épít?ipari munkások között.
Az aksija többször lemerült vagy a reflektor vágta le, ezért ki kellett cserélnem. Kétszer hagyott cserben, egyszer bebikázta egy taxis, a második alkalommal meg az M7-esen a Balaton felé autózva elkezdett er?teljesen füstölni. Elfolyt a h?t?víz, levontatták Gárdonyba. A harmadik alkalmat már nem vártam meg, Gárdonyból visszafelé azonnal vittem a szerel?mhöz, hogy adja el. Ez van most folyamatban.
Egyébként szerintem egy jó autó, mindenki megnézi, ha le van engedve a teteje, mivel ilyen cabriót nem lehet bárhol látni. Már-már retrónak számít. Kicsit rozsdásodott is, és mivel fehér, így még felt?n?bb volt. Az elejét megtörtem novemberben, beleszaladtam egy Dacia-ba, szerencsére csak kicsit horpadt be. Masszív autó, abszolút biztonságban éreztem magam benne.
Az autópályán lomha, nehezen gyorsul, de utána beáll 160-ra.
A felszereltsége viszont jó: ABS, téli gumi garnitúra, felnik, elektromos ablakemel?, központi zár, állítható kormány és ülésmagasság, magnó, a teteje gombnyomásra nyílt, kb 5 másodperc alatt.
Mivel ezen tanultam meg vezetni, nagyon a szívemhez n?tt, és sajnálattal vegyes megkönnyebbüléssel adtam tovább.
Ehhez képest a mostani MX-5 egy felüdülés!

- Télen lemerült az aksija /12.000 Ft/, a reflektor zárlatos volt. /kb 10.000 Ft/, a duda egyszer kiakadt /szintén zárlatos/ - ingyen megcsinálták, majd az M7-esen elfolyt a h?t?víz, mert elrepedt a m?anyag cs? /4.000 Ft/. Az elejét összetörtem, lámpacsere 17.000 Ft, kikalapálás, fényezés kb 8.000 Ft.

Hunstag Kft. 3. ker. Czetz János köz.
06-1-243-2997

Gárdony Ford szervíz