Autók » Mercedes-Benz » 190 (1982-1993)

190 2.0E

Nem hinném hogy egy Mercedesnek címet kéne adni

Nagyon jó autó, én sok új autóban ültem, sok sok extrával felszerelt autókban, jók jók, de a mai autók sablonok. Nincs ismertet?jegyük, pl nem tudod ki jön szembe, hisz mind ugyan olyan. Ráadásul, 20 év múlva, a mercim (amúgy el is van nevezve: F?nök) még mindig van esélye talpon lenni, ha mástnem szép komótosan kijárni a garázsból lemosni, és visszajárni, és büszkélkedni a veteránvizsgával, de megnéznék egy mai bármilyen autót 20 év múlva 730.000 km-rel. F?nök szomjas jószág, nem tagadom, zabál rendesen, 11 fölött eszik a 2000res benzinmotor. De megéri. Egy öröm menni vele. Pedig sokáig a n?nem? felmen?m használta, és mégis megy!!!! :-) volt rajta pár indexbúra csere, néhány parkolás miatt. Szegény f?nök... Ja a mai napig 210 környékén jár a vége, jelzem 4000 körüli fordulatnál! Ennél az autónál nem számít az id?, nem számít a kilóméter, van egy fílingje, ráadásul ültetett, és fekete! Spoiler hátul, Fittipaldi alufelnik, tényleg szép. Szerelem els? látásra.

- 19 év után a szinte újan beépített sport rugók elfáradni t?nnek, és volt egy hengerfej javítás is rajta 500.000 km-nél, Apró csepr? dolgok, pl tet?ablak hajtása. fékbetétek, stb.

Egy igazi régi vágású szakihoz vittem mindig, aki merci-specialista, és a mai napig elcsodálkozik rajta. Mindig mondja hogy adjam el, mert már öreg, meg minden, és tud is rá egy vev?t. Saját magát.

Fenntartási költség (5) Évjárat 1985
Előző autója? Következő autója? Mercedes C180 metál fekete
Verdikt (7.6/10)

Mercedes-Benz 190 1982 (1990 - 1993)