Autók » Toyota » Corolla (1997-2002)

Corolla 1,3 wagon

Terhes köp?légy

Jó tul.: Megbízható, az az auto amit kapott nyúzásra, (15000 km 150-es tempóval min.)
szerintem mások már feladták volna, jó az úttartása, igaz oldalszélben picit inog, mivel kombi és könny?. Kombisága miatt az alváz magassága alacsonyabb mint a ferde ill. lépcs?shátú testvéri, fogyasztása nagyon alacsony, 6-7l 140-160-as tempóval. 40l benzinnel elmentem vele 610 km-t. Vezet?i szempontból kényelmes, a hátsó ülés kit érdekel.
Lehet harcolni er?sebb ellenfelek ellen, egy 525i BMW-t sikerült majdnem lezavarni a híd mellé a Mecsekben, annyira gy?zni akart, pedig arra a mélység 20m biztos megvan.
Szívós kis méregzsák, pedig már idejét múlt. A n?k imádják vezetni. A havat es?t jól fekszi, a kerék fölé ér? vízben kényelmesen lehet utazni, mivel még a monszun id?kre lett tervezve. Könnyen szerelhet?. 180 000 km nem semmi, f?leg h 80%-os a lengéscsillapító…
(1.3 16V 86 Le)

Rosz tul.: A kipufogó 6 év után garantáltan elrohad, a menetstabilizátor gumikat hiába cserélik, akkor is kopogni fog. A fékeket ha pszihó módjára használjuk, túlmelegednek, és nem olyan er?sek, továbbá emellett a használat mellett s?r?bben kell cserélni ?ket.
A hátsó f?tengely tömitést nem kell kicseréltetni, minden esetben, mivel az egy típus betegség, és gyógyíthatatlan, de ott lehet h másodszor csak át akartak vágni.

=>> Második autónak ajánlom szívesen, f?leg olyan családba, ahol apuci félti a tütüjét a porontyoktól.

- Tömités (f?tengely)
- kipufogó (most)

Fenntartási költség (10) Évjárat 1999
Előző autója? Fiesta Következő autója? Corolla 1,4 D4d wagon (régi még megvan)
Verdikt (8.1/10)

Toyota Corolla 1997 (1997 - 2000)