Autók » Trabant » 601 (1966-1990)

601 fire 1.0 / 45 le.

Adrenalin!!!)))))

Nemértem miért kellene rossz szót említeni!?Az els? autom trabi volt.Aztán volt minden,gti golf,toyota,volt tdi is,stbaztán megint vettem egy trabit persze hobbinak indult.Ez kb.10 éve volt belehajtottam majdnem 300000km-t.Itt írta valaki,h."borzasztó autó"mégis elment vele 15 évig.Miért nem járt busszal?Kiváncsi lennék a következ? gépe elmegy-e majd 15 évig.A fikázósoknak csak annyit,hogy pénzért valóban megvehetnek bármit ami "jobb"egy trabinál,de elkell mondanom,pl egy 1.2-es Mpi vw motor biztos,hogy 100000km után ledobja a vezérm? láncot,a javitáson vehet legalább két trabit amivel lehet tovább elmegy majd!Egy dti opel meg vagy adagolós lessz 140000Ft-ért vagy a leveg?mennyiségszabályzó fog mindenképpen tönkremenni 45000 ért.Ez csak két népautó amivel mégcsak eztán lesznek a gondok.Szóval a lényeg én bárhova eljutok ahová más egy vw,opel,ford stb.járm?vel.És nem izgulok,hogy mi fog elromlani,és ha bemegyek a boltba nemnézek bután amikor kérek egy vezérm?szíjat és aztmondják 12000ft.Vagy ha kell egy f astrára féltengej csukló 30000ft.Ez csak matek.Mindenki döntse el.Ha valakinek nem futja másra ne szídja mert felesleges.Olyan álszent dolog gúnyolni szídni az egyszer?sége miatt és közben meg a trabival járni!!Nem gyerekek?Ha nemtetszik ne vegye meg.Járjon gyalog.Az én kis gépem egyenl? az adrenalinnal,komoly autókat meglehet vele alázni és,meg is fogok.Azthiszik sokan ilyen agresszív tipusok ha meglátnak egy ilyen trabit azt rögtön megkell el?zni.Komolyan olyan jó érzés amikor messzir?l villogtat,hogy huzódjak már félre nemlátom,hogy ? jön egy "jobb"autóval!!Ilyenkor SOHA nem ér utol!És még egyszer sem robbantam le ezalatt a közel 300000km alatt!! 3600ft a kötelez?m!7000ft a súlyadóm.Nahát kb.ennyi köszönettel Deki.

- futóm? alkatrészek
- gömbfejek
- fékbetétek
- szilentek
- ipszilon

saját magam

Buksi bácsi!Király fékben a legjobb!!

Fenntartási költség (10) Évjárat 1981
Előző autója? GTI Következő autója? jepp
Verdikt (8.8/10)

Trabant 601 1966 (1967 - 1990)