Autók » BMW » X5 (2000-2006)

X5 terepjáró

Ez egy köcsög

mikor megvettem imádtam de annyi bosszuságot okozott,hogy hihetetlen.

- automatavaltó,a szervizekben nem javitjak csak cserelik ára 11oooooft.ált.száz százötvenezer km.közöt valamikor megáll.Futómű.un.kutyacsont.3ooookm.sem megy el vizpumpát 5oooo nél cseréltem,turbót,65ooo nél,sensort.7oooo nél,a műszerfal kijelzője.kb.65ooo.nél már olvashatatlan,és a szerviz nem tudja javitani épp ugy mint a váltót.csak cserélni egy vagyonért.A két első ajtózár is tönkre ment és csak kompletten lehet azt is cserélni.A hátsó ajtó mivel két részből áll állandóan zörgőtt.egyszerüen nem tudták beállitani,hogy tökéletes legyen.Volt ugy, hogy egyszerüen kiszáltam a kocsiból leállitottam és 1o perc elteltével nem indult be.el se hittem elöször de tényleg nem indult be.telefonálgattam és végűl egy szerviz se vállata csak ha beszállittatom.mert komlikált hiba is lehet.mire vissza értem a telefonálásból el telt úgy másfélóra mérgesen ráinditottam.és beindult,másnap begurultam a szrvizbe,mondtam ráér akocsi de nagyon jó nézzék át mert már félek bele ülni.Egy hétig volt a kocsi ott és azt monták nincs semmi baja.elhoztam és utánna még kétszer csinálta ugyanezt a hibát egyszerűen nem mertem elindulni a kis huszmilliós kocsival.Tuladtam rajta azóta nem hallotam,hogy volt e valami vele.De az életbe nem teszi be a lábát bmw hozzám.Csak mercijeim voltak eddig kivéve ezt,de elég volt .

A Debrecenben lévő szerviz a föld legdágább szervize.

Fenntartási költség (8) Évjárat 2
Teljesítmény (8) Km vásárláskor 19000
Előző autója? s32o Következő autója? ml
Verdikt (4.6/10)

BMW X5 2000 (2000 - 2006)