Autók » Ferrari » 360 (1999)

360 F360 F1

A beteljesült álom

Előrre szeretnék szólni, hogy eme kis itélet elolvasása utánn, nagyon sokan fognak utálni. Az egész ottkezdődött, hogy 17 évesen elkezdtem dolgozni, egy befektetési tanácsadó cégnél. (nevet direkt nem említek) 2 év nagyon kemény melóva, meg nagyon jó kapcsolatépítő tulajdonsággommal, elég sok pénzt össze sikerült szednem. Azott megtakarított pénzemet befektetem, romániai társasház építésébe. Nem kell mondanom,hogy 1,5 év alatt három darab 8 lakásos társasházat sikerült megépítettni, az elsőt még nem egyedül. A lényeg, hogy a 3 társasház hassznából sikerült megvenni a 360-at ésa legpoénosabb elköltözni anyuméktól. Most meg ott tartok,hogy épül a 4. nekem van egy kiherélt vadmalacom, 409 lóerővel. Meg egyeléggé reprezentatívlakásom. Mennyi idősen is?? 16 nap múlva 21, leszek. Merje nekem valaki azt mondani, hogy a állmainkat nem tudjuk megvalósítani. Csak eggyszerüen kell merni állmodni. Az tény, hogy minden igaz barátomat elvesztettem. Most csak piócák vannak akik azt hiszikmegtudnak belölemélni. :)

A lényeg, ogy amikor elmentem a tujahoz megnézni a kocsit, egy 95-ős renault lagunával emntem :) képzelhetitek mi volt a reakciója. Alényeg, hogy nem igazán akart komolyan venni. De amikor odaadtam neki kp-ban a 10% foglalótakkor már felcsillant a szeme a kedves úriembernek. Jó érzés volt. Az első utam a kocsival. A Liszt Ferenc térre vezetett, hogy aonosuljak kicsit a kocsival. :) A lényeg, hogy 21 évesen elértem azt amiről mások csak állmondi sem mernek.
A kocsirólmé annyit, hogy eddig 4 éjszakámat töltöttem a vezető ülésben mert eggyszerüen nem tudok bemenni a lakásba lefekdüni. Nem lehet kiszálni a kocsiból. Az autó megvan 2 hónapja, de minden reggel amikor beinditom kiráz ahideg és kicsordul a könnyem. Az igazat megvalva én a kocsival még 180-nál gyorsabban nem mentem, eggyszerüen nincsen szivem hajtani. Én meg szeretném tartani az állmomat, nem gyorsan hazavágni :)

Már lassan 3hónapja megváltam tölle. Nagyon fájó szívvl mivel úgy terveztem, hogy nem fogok soha megvállni tőlle, majd az unokáim döntenek sorsa felől. Csak a majd 1milliós szervízköltség az amit márpicit sajnáltam :) Bár ezzel számoltam amikor megvettem :) A másik ok amiért megváltam, az az hogy nem igazán lehet kihasználni. Német sztrádára meg nem járok annyit, hogy ezért megérné egy Ferrarit fent tartani. a városi proszkálásra meg teljesen felesleges. A lényeg hogy Jó volt zseniális élmény, de szervízkölcség... Jött a gyerek... Családi ház...
Meg különben is most lett, egy sokkal nagyobb örömforrás a kis Alfonzó (anya adta neki, én a mezei Dávidot toleráltam :) Akiért mindenre képes vagyok,még azállmaimat is eldobni. De legalább elértem. Most egy zseniális Evo9 ben csücsülök. A gyerek ülés hátra befér. Csomagokis elférnek. Ráadásúl ennél nagyobb teljesítményt kihasználni se nagyon lehet. Jah és a ringen 1:54

- Amita nállam van azóta nem romlott el még semmi. Illetve műszerfal háttérvilágitás részlegesen meghalt, de gariba cserélték.

Bécsbe, ahol vette az előző tulaj.

Fenntartási költség (3) Évjárat 2001
Előző autója? Laguna 2.0Rt Következő autója? Evo 9 Asszonyka meg yaris