Autók » Toyota » Aygo (2005-2012)

Aygo 1.0 VVT-i

Csak SINGLIKNEK - Gyerekkel nem ajánlom

Hát sajnos én nem pozitivan fogok mesélni....Nekem elötte 2.4es benzines Crysler PT cruiserem volt:amit IMÁDTAM *Megszültem,tökéletes volt:elfért benne minden-babakocsi,majd motor stb,strandra minden+heti 2*bementem a városba.MAJD JÖTT AZ OVI!!!Napi 2*be a városba-megette az agyamat:rengeteget fogyasztott.Szó szerint!Meghirdettem-1 óra alatt elvitték.Ezek után csak kis fogyasztású,mégis jópofa autóba gondolkoztam.Elöször Mini morist néztem-de ez a 3 ajtó-be se fér a gyerek ülés.Ezek után jött az AYGO!!!Reptéren láttam tavaly:akkor nagyon tetszett-aranyos UKINAK tartottam.Szóval kihoztam szalonból:klimás,felni,cd-stb:minden amit szerettem volna.De már mikor átvettem a szalonba akkor kiborultam:még a Yaris(amit direkt nem akartam,mert "népautó")is hatalmas volt az Aygo mellett...Utána napról napra jöttek a gondok...Ha beült bárki mellém-a gyerek sírt,hogy nem fér el a lába!!!Így a barátnőm,hugóm a szélvédőre kényszerült.Ha mögém ül a gyerek-én nem fértem el....Szóval nekem gyerekkel PICI!A shoppingról ne is beszéljek...Ami még bosszant ebbe az autóba-amit már árulok-,hogy 3 hengeres és iszonya HANGOS ha 80km/h val mész már brümmög.De viszont írom a JÓ oldalát:Mindenki egyből ezt mondja:DE CUKI,DE ÉDES-és tényleg keveset fogyaszt!!!Ha nem lenne gyerekem hanem 20 éves singli lennék 100%-ig ezt választánám.A parkolás egyszerűen TÖKÉLETES VELE!!!Ráadásul LIMITÁLT blue cucc szériát vettem,amibe bele van építve a bluetooth kihangosító renszer-ez tetszik benne-Bár a gyereket kivenni már alig lehet-főleg kabátban....Röviden ennyi a sztorim-és mindenkinek ajánlom aki a KICSI,CUKI autókat szereti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- -

Fenntartási költség (10) Évjárat 2007
Előző autója? Pt cruiser Következő autója? Mercedes új A klass
Verdikt (6.2/10)

Toyota Aygo 2005 (2005 - 2007)