Autók » Volkswagen » Polo (1994-2001)

Polo 1,4 PDTDI=ÁLLAT

KING OF THE ROAD

Elindultam a barátnőmmel autót venni, az én elképzelésem min. peugeot 307 1.6 hd vagy 2.0 hdi!!! Mindennképpen diesel és nagy legyen -gondoltam!!! Max 2 misi volt rá. Nem nagyon találtunk ennyiért!!! Kb. a tizedik kereskedésen voltunk túl amikor megtaláltuk az állomautót VW pollo 1,4 pdtdi 2000. évjárat! Nem nagyon tetszet, kicsi, 3 HENGER MIT TUDHAT EZ... EGYSZÓVAL FÉLTEM TŐLE! Aztán kipróbáltuk. Kellemesen csalódtam benne!!! Ment mint a golyó! 1 napig gondolkodtam rajta majd megvettem! Csak pozitívumokat tapasztaltam. Fogyasztás 4,5l átlag. Pályán 160km/h-nál 5,5! Én sem nagyon hittem a szememnek! 22 éves vagyok ugyhogy elég néhéz a lábam és belemegyek mindenféle gyorsulásokba (tudod lámpátol lámpáig)! Nem sok ellenfél van!!! 10ből 9szer csak a tükörbe nézve röhögök a parasztokon!!! Nagyon jól felszerelt 4 tárcsafék ABS-sel, 2 lufi, digit klima, 2 lektromos ablak. Eddig ezeket cseréltem:helyzetjelzők 3-4 db, egy vízcső, hatsó fékbetét, lengéscsillapító 2 hátra(szar utak), kipufogó javítás, összesen Kb:50.000Ft. NE FELEDJÜK 7 éves kocsiról van szó!!! Egyszerűen nagyon jó,nagyon megy, nagyon gazdaságos! majd még jelentkezem 20.000-nél

- Hátsó helyzetjelző=200Ft
- Vízcső=500Ft bontóból

Nem kellett!!!

Fenntartási költség (10) Évjárat 2000
Előző autója? 601 special Következő autója? Audi q7 vagy vw passat 2,5 v6 4mation
Verdikt (8.4/10)

Volkswagen Polo 1994