Autók » Lada » Niva (1976)

Niva 1.7 i

Megtaltam a nagy Ő-t!

A legjobb tulajdonsága, hogy bárhol, bármikor, bármilyen időben.Korábban tűzoltóautóként funkcionált, így minden tűzoltóautóban ülő kedves tűzoltó mosolyog rám.Lány létemre, valószínűleg megőrülnék, ha egy szervós, abs-es 206-ost kéne vezetnem.Az igaz, hogy hiányzik a sebesség.A leírások szerint max. 120-130-ra képes, de mentem már 150-et is.És szerintem igenis kényelmes, és órákig el tudom nézegetni, miközben folyik a nyál a számból.Korábban el sem tudtam volna képzelni, hogy mit lehet élvezni abban, hogy a kocsi csupa sár és retek, és a motor majd kipurcan, de most!!!Ha cak megengedhetem magamnak(és neki) akkor teletankolom és addig csörtetek, mászok, kapaszkodok vele, amíg görcsbe nem rándul a lábam.Azt hiszem egyenlőre ennyi.

- első felfüggesztés, jobb első csapágy, de ami a legrosszabb az a rozsda, valamit a műanyag enteriőr kissé gyenge, és a jobb első ülés kiszakadt....

Franco autószervíz KOMÁROM

Fenntartási költség (5) Évjárat 2000