Meghajtanánk, mint Singer, csak hadd ne hidrogénnel
Gajdán Mikivel, rezidens Év autója zsürorunkkal beszélgetünk a Hülyeséggyanús Hidrogén Hype-ról, az idei Év autóiról, majd kiderül, hogy mitől jövünk mindannyian igazából szenvedélybe.
Meghajtanánk, mint Singer, csak hadd ne hidrogénnel
Égéstér 420. epizód
00:00:00 /
00:00:00
Ugyanez videón:
Korábbi adások:
- Az Önvezető Embernél nincs lejjebb
- Vénségünkre mind elfelejtünk vezetni, de fiatalon is kell mák a túléléshez. Pláne akkor, ha leviszi a fejed a légyzsák, amit egyébként gariban kicserélnének mindenkinek. Extra: rossz szóvicc volt, swagen.
- Sirályszárnyas Zoli megrendül a Nordschleifén
- Zoli sirályszárnyas legendákat szerel egy német kolostorban. De nem ám uncsi 300SL-eket, hanem historic versenyautókat, amikkel aztán olyan kalandjai vannak, amilyeneket a legtöbben álmodni se tudunk magunknak. Az Égéstér meghallgatása után feltétlenül nézd meg a róla szóló videóinkat is, mert csodásak (miatta, nem miattunk):