A Mini Club kizárta a sátorgázolót

2011.08.18. 11:15

Tárgy: Minivel át a szomszéd sátrán

Feladó: Mini Club

Dátum: 2011. augusztus 18. 10:57

Címzett: Totalcar

A Mini Club Hungary a sajtóból értesült a Minivel, más márkaklub találkozóján történt balesetről.

Az autó tulajdonosa 2010 novembere óta tagja egyesületünknek, csupán egy találkozón vett részt. A történtek miatt a Mini Club Hungary teljes mértékben elhatárolódik az autót vezető személy viselkedésétől és az eset után tanúsított magatartásától. Sem szellemiségében, sem a Minihez és a történtekhez való hozzáállásában nem egyeztethető a Mini Club Hungary alapelveivel, jellegével.

A Mini Club Hungary vezetősége az eset kapcsán az egyesületből történő kizárás mellett döntött. Egyúttal a hazai Minis társadalom nevében kérünk elnézést minden érintettől és kérjük, ne azonosítsák egyesületünkkel a történteket.

A Mini Club Hungary elnöksége