Autók » Volkswagen » Passat (1988-1997)

Passat 1,8i variant

Szerelmem Helga

Életem nagy szerelme a delfinorrú kombi passat,még ma is megdobban a szívem ha látok egyet.2000-ben adtam el,ugyan annyiért amennyiért 95-ben vettem,leszámítva az inflációt,pedig törött volt a hátulja.Sose hagyott ott,mindig megvédett,pedig 2x is csúnyán összetörték alattam,és 4x kevésbé.A biztósítós csóka azt mondta a 3. baleset után hogy sokat vagyok az utakon.Mondtam neki hogy csak bementem vásárolni az ABC-be,és így találtam a kocsit a parkolóban.Volt egy suzukis figura aki fékezés nélkül utolért a pirosnál vagy 60-al.Miután az autóment? leemelte a vonóhorogról megállapítást nyert hogy totálkáros lett,mármint a suzuki.Helgán,így hívtuk az autómat,pedig lecseréltük a lökhárító m?anyag borítását és a vonohorog elektromos csatlakozóját.Kérdezte is hogy nem-e adom el neki.Ha-ha.Szóval stabil darab.Semmi komoly probléma nem volt vele csak amennyi egy 300000-et futott autótól elvárható.Amikor eladtuk megsíratta a család.Nagyon szerettem az úttartását és azt hogy nem volt szélérzékeny.

- Generátor fesszab.5000,torony csapágyak törtek 2x is14000,központizár rellé1800,sorpakolás2000,kipufogó rezgés csillapítója 8000,katalizátor kerámia betét összetört hát összetört-fogyasztás-1liter,kipufogó torok repedés18000,hátsó kidörrent? szétégett14000,kilométer spirál szakadás10000,féktárcsák elfogytak 14000/db+ balesetek,feltörés,k?,szélvéd? ki-be stb.

Fenntartási költség (6) Évjárat 1991
Előző autója? 1,3 kombi Következő autója? Ford 1,8TDi touring