Autók » Audi » Allroad Quattro (2000-2005)

Allroad Quattro 2,5 TDI

A családi kompromisszum

Egyszer?en imádni való az autó. az elején kicsit lomha volt, (f?leg mert egy chipes 320 cdi kombiból ültem át), de ezen segített egy chip. azóta nincs semmi bajom vele (bár nem megy úgy mint a merci) a csomatartója is kicsit lehetne nagyobb, így viszont elég kényelmes a hátsó sor is.

családosoknak Mo-n egyszer?en egy álom. lehet bele pakolni, ha az ember normálisan megy nem zabál (volt, hogy pestet megjártam 6,2!!! átlaggal, igaz nem is mentem többel mint 120), városban is elfogadható a fogyasztása 10l.

minden helyzetben megbízható volt eddig, soha sem hagyott cserben. egyszer ugyan árokba kerültünk, de hóátfúváson, tükör jégen lökött bele a szél az árokba 30as tempó mellett (igaz a többiek csak 10el mentek és én meg el?zni akartam)

most már a nejem használja, de ? is imádja a kocsit. a parktronic-nak hála, könny? vele parkolni, ha felemelem akkor minden felett elmegy a kocsi, télen míg a többiek szerencsétlenkednek a hátsókerék hajtással, én akkor is vígan megyek 50el, meg sem érzi a kocsi a havat.

a szervíz ugyanannyiba kerül mint egy hasonló kategóriás kocsinál (bmw, mercedes)

az biztos hogy következ?nek is ilyen kocsit veszek

- a váltóval volt valami gond, de a revízió megoldotta, más olajat kellett belerakni

walter autó sopron

Fenntartási költség (6) Évjárat 2002
Előző autója? E320CDI kombi Következő autója? audi Q7, vagy az új allroad 3.0 TDI motorokkal
Verdikt (7.3/10)

Audi Allroad Quattro 2000 (2000 - 2005)