Autók » Mazda » 626 (1991-1998)

626 Mazda 626 glx 2.0 16v

Sárgáknak való, nem fehérembernek

Azért adtam a kényelemre 7est mert kurva kicsi az autó,nem értem miért kell egy nagy limuzinba olyan belteret tervezni,hogy csak 180 as emberek érezzék magukat kényelmesen,én pont 180 vagyok és épphogy befértem elölre hátulra,na de 190 nél elöl hozzáér a fejed a plafonhoz,hátul meg lehajtott fejjel kell utazni,na ez megbocsájthatatlan!!!
Szerintem a sárgák vigyék a francba a japán "csodájukat",elárasztják vele a világot és kiölik az autógyártásból az értékeket,mert a többi autógyár tönkremegy.
Mikor vettem azt hittem megbízható kocsi,de a mindíg beregadó fék,meg a szar motor miatt eladtam,a motor egyszerűen a japán autópájára van tervezve ha csak 120al mész vele kimegy a világból,na de ha tolod neki szarrákopik 200 ezer km alatt.

Az alakatrészárak horribilisak,egy féktárcsa többe kerül mint 2 db egy Passátra,az alkatrészboltban csak nevetnek ,ha megkérdezem miért ilyen drága,a válasz:mert Japán!!!

Szóval a mítosz él a Japán autók körül de ennek ára is van!

- motor ,ette az olajat
- hátsó fék ,állandóan baja volt mindíg beragadt
- kaszni rohadt 9 évesen

Kazda László Pereces

Fenntartási költség (1) Évjárat 1993
Előző autója? Favorit Következő autója? MB A170CDI
Verdikt (3.3/10)

Mazda 626 1991 (1996 - 1997)