Autók » Ford » Taunus Tc2 (1976-1979)

Taunus Tc2 2.0 Ghia

Jelentés az anyósülésből

Imádom...ő az uram Dögös Tökös Vörös verdátskáj@ :)))) Meg az uramat is imádom :D Habár azt már kevésbé,mikor az egész napot kettecskén töltik...én meg csak forgatom a fakanalat a borsófőzelékben és Zámbó Jimmyvel vigasztalódom:))))
De mikor az uram nincs itthon, odaoson hozzám és nekemdörgölőzik..kényelmes, szép és erős...néha én is megpróbálom vezetni, de a szervókormány hiányában a parkolás, és a városban közlekedés nagyon nehezen megy nekem, az uramnak semmi gondja ezzel....és még a házimunkában is segít:D Ja és benzin helyett sört iszik..meg néha abszintot:))))

Én maga vagyok az autó tulaja, a fentieket a párom írta. Első autóm, nagyon szeretem, V6-os motor van benne, aminek a teljesítménye és a fogyasztása is elfogadható.
Igaz, hogy a beltér nincsen semmi extrával felszerelve (könyöklő, pohártartó, tempomat, navigációs rendszer stb) de hosszabb úton sem fárad el benne az ember.

- Minden elromlott...legfőképp az idegeim!! A pszichiátria extra zárt osztályára juttatott ez a bitang verda! Még ma is utókezelésekre járok az eset miatt, meg az Anonim Alkeszok kézműves klubfoglalkozásaira...:DDD
- Éjjel vaksisötétben leállt a körforgalom kellős közepén és az összes pilács felmondta a szolgálatot! :DDDDD Halálkomoly:)))) A kamionok meg ott hasítottak el mellettünk!! Az elektronikával volt valami....
- Én vagyok a tulaj, a fentiek úgy igazak, ahogyan a párom leírta, az eset oka az volt, hogy az egyik biztosíték helyére egy nagyobb volt betéve (Még az előző tulaj rakta bele) ennek következtében összeéget pár vezeték, és így zárlatos lett a kicsike. A leállás okát pedig, a 30 éves kondenzátor okozta.
- Elromlani más nem romlott el rajta, vagyis egy alkalommal Romániában ott hagytam a Békás szorosnál, amíg túráztunk, a zárat próbálták felfeszíteni, de csak összebarmolták, kinyitni nem bírták, szerencsére a kulcs még nyitotta, kb. egy évre rá, valahol megálltam és becsaptam az ajtót, a zár úgy ahogy volt kiesett a helyéről. Azóta új zárgarnitúra van benne.

Az öccsével szerelte az uram

Fenntartási költség (10) Évjárat 1977
Előző autója? Ez volt neki az első Következő autója? Vett még vagy 5 ilyet