Autók » Suzuki » Wagon R+ (2000-2007)

Wagon R+ 1.3 glx

Sarga Csiko

2006 ban vettuk 5evesen az ellopott Puntonk utan valami olcso de hasznalhatot kerestunk,(persze nem volt casconk).
A vasarlas utan ismeros szerelo atnezte ,onindito tisztitas ,uj akksi,uj gyertyak azota csak benzint kell bele tolteni de azt jo sokat egy literrel eszik kevesebbet mint a regi Audim(A4 1.8 T ´95) !!Konnyu vele parkolni jo magas nem kell lehajtani a fejem beszallasnal varosi forgalomban nagyon jo csak a gumik kicsik erre kell odafigyelni padkak,godrok.A ket ev alatt tenyleg semmit nem kellett csinalni rajta, meg olajat sem eszik ,meg mindig felig van a szint. Kicsit nagy a szelzaj es a hatso kerekek is bugnak de en eddig amennyi wagonban ultem mindnek bugott de azt mondjak ki kellene csereltetni a hatso kerek csapagyakat,majd meglatom mit cserelunk csak csapagyat vagy kocsit.En szivesen lecserelnem valami hasonlo magas epitesu egyterure de a felesegem inkabb csak dizajn alapjan valasztana autot es akarki akarmit mond ugyis az lesz amit a nok akarnak:).

- SEMMI,SEMMI,SEMMI

Maszek ismeros

Fenntartási költség (10) Évjárat 2001
Előző autója? Punto 1.2 Következő autója? PUG 207,Note?Quasqai? Asszony dont:)
Verdikt (8.2/10)

Suzuki Wagon R+ 2000 (2000 - 2007)