Autók » Chevrolet Usa » Camaro (1982-1992)

Camaro Katerina (2.8V6, multiport injection)Manuális

Az anyameh

Abszolut marhaság az, amit az ősmagyar tulokság feltetelez ezekről az autókrol, egyáltalán nem esznek sokat, egyáltalán nem lehetetlen megszerelni őket!
Nagyon olcsó, es nagyon egyszerű megszervizelni őket,
bármelyik autószerelő bármikor hozzájuk tud nyulni, ha muszájjj.
De a helyzet az, hogy ezek az autók abszolut szervízigénytelenek!

nagyon kényelmes vezetni a kicsikét, nem kell állandóan a gázt taposni, ahhoz, hogy haladjon is.

egyszer kiprobaltam, hogy mit bir, 210km/h a vege, folyamatos 180kmh nal kb 15litert eszik.
180nnal a motor meg nem is porog annyira, mivel hosszu hatso hid van alatta, 3.800/rate/min

imádom a verdát, csak azt nem bírom, hogy az emberek nem tudják hova tenni, mert nagy, és piros, és úgy gondolják, hogy mindenki akinek ilyen van az .....közbe meg ez nem így van, sztem olcsóbb mint egy mostani papírautó, és jobb is.

hat ennyi, en szeretem!

- Felrobbant a hűtő radiátor, mert lefogyott a szénkefe a hűtő ventillátorról.(85.000.HUF Radiator es ventillator, es szereles)
- Mechanical-Termostat csere, 1.500HUF
- olajcsere- 15.000 HUF