Autók » Csepel » D-752

D-755 15 Metz TLF 4000 Tűzoltó

Az utolsó Mohikán magyar gyártású Tűzoltófecskendő!

Ő az utolsó Mohikán, azaz az utolsó Magyar gyártmányú tűzoltófecskendő. A Csepel Autógyárban készült, magyar fődarabokból (alváz, kormánymű, váltó, osztómű, első hátsó futómű, felépítmény), finn fülkével, amerikai motorral, német tűzoltástechnikával. Az Autógyár már nem létezik, de a gép még mindig hasít, robog hogy életeket menthessenek a TŰZOLTÓK! Stabil, megbízható, jól gyorsul, még 4000 liter vízzel, málhafelszereléssel és a 6 fős személyzettel is, és ha kell biztonságosan meg is áll!

- Karambolos volt az autó, tulajdonképpen a fél eleje, meg a fél oldala "el volt romolva":), de mi nem ismerünk lehetetlent!

Mi vagyunk:) Szívvel lélekkel és odaadással és természetesen szakértelemmel, mert ugyebár máshogy nem is lehetséges! www.tuzoltosagservice.hu

Fenntartási költség (8) Évjárat 1994
Előző autója? RBI TLF 2000 AT Következő autója? MB RBI TLF 4000 AT