Autók » Lexus » Is (1999-2005)

Is IS 200 SE Automata

LEXUS IS 200 a BMW 3-AS ELLENSEG

Azt mondjak aki egyszer Lexust vesz az legtobbszor hu marad a markahoz. Igen most mar ertem . Az auto az USA-ban 5!!! even keresztul szerezte meg a vasarloi elegedettsegrol szolo lista elso
helyet. (JD Power Satisfaction Survey). A BMW minosegert is felelos igazgatoja egyszer azt nyilatkozta , hogy fontos celjuk az alltaluk gyartott autokban a LEXUS minosegenek az utolerese. HOPPA!
Nagy Britanniaban elek es itt is vettem. Sokat keresgeltem a neten
mire talaltam egy par autot . Kiprobaltam a 320-as BMW automatajat amit mar regota szerettem volna. Aztan ezt az IS 200 SE automatat. Vegul a Lexust valasztottam. Hogy miert:
Kimagaslo megbizhatosag , nagyon jo anyagok , fantasztikus futomu,
motor, zsenialisan csendes utazas.
Amikor beleul az ember egybol erzi , hogy nagyon kifinomult , igenyes
igazi luxus fogadja. A power gomb a valtonal sokat dob az auto sportos erzesen . A vezethetosegi elmeny igazan a hegyi jo minosegu sok kulombozo kanyarokkal teli utakon jon ki. Pl a Bukkben levo utakon. AZTAN CSAK OVATOSAN!!!
Egyebkent az auto teljesitmenye olyan 4000 folott mutatkozik igazan.
Par negativum :
A sebessegre valtozo erzekenysegu kormanyt szokni kell egy jo ideig .
Ha csiga temponal huz az ember egy negyedet es alig mozdul az auto.
Ugyanez 100 km/h nal minimum savvaltas ha nem arok.
Az elso gumik belso szele az auto gyari futomu beallitasa miatt mindig jobban kopnak.
Annak aki nem aggodik tul sokat a fogyasztas miatt csak ajanlani tudom.

- Vizpumpa ( ingyen csere Lexus hasznalt garanciaval Nagy Britanniaban)

Lexus Hedge End United Kingdom

Lexus Woodford Green United Kingdom

Fenntartási költség (8) Évjárat 2001
Előző autója? Rover 216 Si Következő autója? Lexus IS 250 SE Auto vagy esetleg BMW 330Ci Auto
Verdikt (8.3/10)

Lexus Is 1999 (1999 - 2005)