Autók » Hyundai » Accent (2000-2006)

Accent 1.5Crdi

Jó ha jó

Amikor müködik nagyon dinamikus,csekély afogyasztása,az1,5ös dieselt be lehet kergetni a180ba,emelked?n sincs igazi ellenfél csak talán a nagy köbcisek,a váltó jól,könnyen,pontosan kezelhet?,Összeségében jól vezethet? autó!A m?anyag alkatrészek a beltérben nem jók,egyszerüen ragadnak,nem kellemes a tapintásuk.Az üléskárpi elég spr?d,de valószin?leg ett?l tartósabb lesz.A fék rendszert nem méretezték 150feletti intenziv fékezésre,nem h?töttek a féktárcsák!A gyári Kumho gumik zajosabbak mint a télire használt Sava abroncsok,de a tapadásuk megfelel?.

- Tulajdonkép nem tudom!Leáll,nehezen vagy egyáltalán nem indul!Állitolag,kisnyomásu szivattyu,közösnyomócsövön az érzékel?,csere mind 2ö!!! á:150000kb ez még garis!!!Problémának elég,mert mint jármü nem funkcionál,esetleg tyukólként jöhet szóba.munkaautó lenne a szentem!

Hyundai Speed Autóház Komárom Klapka Györy ú. 91. tel.:34-343582 Borzalmas,lehúzós,átver?s,hozzá nem ért?s,gerinctelen f?nökség!Nem minösithet? csak negativban!!!!!!!!!! Egy inkognitós próba javitást meg éne,lehetne bel?le kisfilmet késziteni.

Hyundai Király Autóház Tatabánya Tel.:34-330000 új telephelyük van,nem tudom a címet.Leglább pozitivan álltak adologhoz,nem én tettem koszos gázolajat az autóba!De a javitás kerek 1hónap volt,igy nem kell kicserélni az autót.Állitólag az alkatrész jött ilyen soká!végül is Korea messze van!3napig bírta a verda a gond újból jelentkezni kezd.Sajnos ?k sem tudják a hiba igazi okát,de a hozzá állás legalább jó!Megpróbálják kijavítani a hibát és nem én vagyok a bünbak!

Fenntartási költség (3) Évjárat 2003
Előző autója? Mazda 323 Következő autója?
Verdikt (4.1/10)

Hyundai Accent 2000 (2000 - 2006)