Autók » Toyota » Camry (2001-2006)

Camry 2007-es model 2,4 Hybrid

Világ egyik csodája!

Először írtam egy Dyna 100-ról.Ot megigértem,hogy írok még egy két autoról.Ime az egyik.2005. decemberében voltt egy nagy balesetünk egy LEXUS RX 330-as al.Aminek köszönhetlyük az életünket,mivel azal voltunk.Emelet volt a feleségemnek egy Yarisa.A balaset után megfogatuk,hogy a Yarist kicseréjkük valami új nagy autóra.2006 nyara óta foglalkoztunk a másik autó vásárlással.Szeptember elején az újságban láttam meg a hirdetést és kipróbáltuk nagyon megtetszet.Természetesen ez is az USA-ból van mint LEXUS.Az autó aráról anyit,hogy néztünk Avansist is,de a Camry kb 5-10%-let drágáb,ezért döntötünk a Camry mellet.
Ahoz az úrhoz szolnék most aki a következő autóját Camry 2,4 Hybridet jelölt meg it az oldalon (vegyél nagyon megéri).
Az autóról anyit,külföldi oldalakon olvastam róla.Villany+benzin motor = a világ egyik csodája.Gyorsulásról annyit a nagynak mondot,tartot német márkáknak (AUDI,BMW,MERCI),hogy 3 L dizel motort bármilyen tempónál álva hagyja.Gondoljátok el 2,4-es 4 heneres motor 147 LE,188 Nm,villany motor 143 LE, 271 Nm,matek szerint=290 LE,459 Nm kimondotan nem rossz.Ja és hozzájárul egy 6 sebeséges fokozat mentes váltó ami nagyon jó.Avillany motor miat álandóan és folyamatossan adja le a teljesítményét.Bármilyen teljesítményről van szó illetve sebeségről. Villanyal 65-70 km-es sebeségel képes meni.A szervízről annyit csak főleg a nagy német pártiaknak,hogy PL:120,000 mérföldnél kell először gyújtó gyergyát cserélni. Azért ez kicsit jobb min a német autóké.nem? Fékbetétet 65,000-ezer mérföldnél kell cserélni. Ja és a fék tárcsát nem kell!!!!! És az alkatrész nem drágább a német kocsikénál.
A híres német autóknál mikor kel.kérdezem én?Ezen kívül semmit nem ír a szervíz könyv és meglehet nézni,főleg a MERCISEK,BMWSEK,AUDISOK? Különben a belseje nagyon szép és jó nem zörög a benne lévő műanyag. Van egy LEXUSOM-IS ami német autó márkákat orrából kifuja! Erről későb és másik illitékes oldalon.Különben miéert van az,hogy Mercis ismerőseim mindegyik Merci eszi az olajat.A Toyotám pedig ez már az 5-dik és egyik sem ete az olajat.Ez miért van Mercisek,Bmw-sek,és a többi német márkások????? Ja és nekünk nincsen nagy bránerünk mint egyes német autósoknak.Csak az autónk jó!!!!!

- Semmi mivel új még,2007.es model.

Családnak van egy szerelője és oda hordjuk.

Fenntartási költség (10) Évjárat 2006
Előző autója? Toyota Yaris Következő autója? Lexus Hybrid