2010.05.21. 14:10

Kedves Gumidoktor!

2004-es évjáratú G Astrám van. A nyárigumi-méret: Dunlop 195/60R15 88H SP Sport 2020 E.

A Dunlop stb. jelentését ismerem, de azt nem tudom, hogy a Sport stb. van-e valami különleges jelentősége. Ezt azért kérdezem, hogy helyettesíthető-e más gyártmányú gumival, ha a 195/60R15 88H jelzés egyezik, de nincs rajta a Sport stb. jelzés, hanem más jelzések szerepelnek.

Köszönettel: Miklós

Kedves Miklós,

Az SP Sport 2020E a mintázat elnevezése. Ha ugyanilyen méretű, de más elnevezésű mintázatot szeretne az autóra szereltetni, azt csakis négyesével vagy párban tegye! Ha így cselekszik, mindegy, van-e Sport kitétel az elnevezésben.:)

Üdv,
Gumidoki

Hirdetésblokkolóval néznéd éppen a Totalcart, és ettől mi éhen halunk.

A TC olvasása ingyen van, de a működtetése nem: szerzőink és családjaik táplálkoznak, és ami fontosabb: rendszeresen tankolnak, pénzért.

Kérjük, engedélyezd a TC-n a hirdetések megjelenítését, vagy ellehetetleníted a működését annak, amit épp olvasni szeretnél.