Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Ez a kis trombita sokat dolgozik a szórakoztatásunkért, de a csodatételhez önmagában nem elég
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Az ülés egyszerűen kényelmetlen
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Ez nem csak nem szép, de a Brembo feliratot letakarni egyenesen öngól
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Márkaidentitásból még a markolatra is jutott - és egy légy
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike
Középen az ott egy vakgomb, amire rá lehet kötni mondjuk a markolatfűtést, kiegészítő lámpát vagy bármit
Fotó: Perlaki Péter Zsolt / Totalbike