A motortérben minimális a különbség a korábbi Navara tesztautóhoz képest, ezek egy része valószínűleg inkább az euro 6-nak köszönhető. Sajnos az Adblue-t itt se ússzuk meg
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Kellemes bónusz, hogy a raktérburkolat alapból jár. Esetleg egy peremvédő legalább a platóajtóra elférne.
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Az embléma sokakat a Ssnagyongra emlékeztet, itthon elég nagy a kavar ez ügyben a fejekben
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Akik nem bíztak a Navara tekercserugós futóművébe, azoknak itt van a laprugó
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Tudom, ferde ;) Amúgy egész kellemesen irányítható, jól érezni az autó határait minden szempontból
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Kicsit retró manapság ez az infopanel. A jobb felső kis ikon nem az üzemanyag, hanem az Adblue szintjét jelzi
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Sajnos bármit akarunk állítani, át kell nyúlni a kormányon
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
A legkínaibb alkatrész talán ez az előválasztó kar volt a maga nyörszörgős műanyag elemeivel
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
A pohártartó előtti vakkapcsolók helyére a Nissannál az ülésfűtés gombjai jönnének
Fotó:Hlács Zoltán / Totalcar
A hátsó ülés sajnos se előre, se fel nem hajtható.