hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Hatalmas púp van a hátán, de nagyon praktikus az a doboz
Fotó:
Semmilyen szögből sem látszik igazán szépnek
Fotó:
Fotó:
Jó alaposan bele vagyunk szíjazva a kávébarna ülésbe
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Az első futóműre sokat lehet költeni, ha nincs minden rendben
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Ablaktörlő és ablakmosó is van
Fotó:
Fotó:
Hagyományos hátsó lengővilla, két teleszkóppal
Fotó:
Fotó:
Tökön tudod vágni magad a kitámasztóval, ha bénázol
Fotó:
Fotó:
Téli gumi egy alapvetően télen használt motoron
Fotó:
Két külön ABS hibavisszajelző van, nagyon aranyos
Fotó:
Fotó:
Ritkán látott kapcsolók egy motoron: ablaktörlő és ablakmosó
Fotó:
A vészvillogó gombja kicsit kiesik, az ülésfűtés már sok példányban nem működik
Fotó:
Karral együtt, kézzel kell állítgatni a nagy tükröt
Fotó:
Vész esetén innen is oldható a biztonsági öv
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Minden is belefér, bukósisak mondjuk pont nem kell
Fotó:
Fogalmunk sincs, hol jár épp az első kerék
Fotó:
A szélvédelme remek
Fotó:
Fotó:
✖