hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Ránézel és mosolyognod kell, ezt tudja
Fotó:
Az egész motor picike, de a nagy tükrei miatt nem férsz el mindenhol olyan könnyen vele
Fotó:
A hátsó lengővilla és a lengéscsillapító – egyből megérted, miért mozog olyan bután a hátulja
Fotó:
A fényezése szép
Fotó:
Engem lepett meg a legjobban, de praktikusan nincs útban a nagy kipufogó
Fotó:
100 milliméter rugóút, ABS-es tárcsafék
Fotó:
Csak LED lámpa van rajta
Fotó:
Ez a markolat – öregemberek öreg autóinak kormányvédőit idézi
Fotó:
Fotó:
Ez a műkróm talán a leggagyibb apró részlet
Fotó:
Pár hetet használt motor, de már kopott a váltókar...
Fotó:
...ahogy a fékkar is
Fotó:
Fekvőhenger, szűk 10 lóerő
Fotó:
Fotó:
A Honda-felirat nélkül mit sem érne az egész
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Tankolni ritkán kell, tárolóhely viszont egyáltalán nincs benne
Fotó:
Ilyen mókásan nézem ki tavaly a Monkey 125-ön, csak míg az mechanikailag egy jó kis motor volt, addig ez...
Fotó:
✖