Ezek a felvezető körök, itt hajtottunk fel először a pályára, Tomi felvezetésével
Fotó: Nikoletta Paréj
Ez itt majdnem 1500 lóerő
Fotó: Nikoletta Paréj
A hangulat jó, hiszen olyan emberek vannak egy helyen, akiket ugyanaz érdekel
Fotó: Nikoletta Paréj
Súlyos gépek, de a két Mazda...
Fotó: Nikoletta Paréj
Fotó: Nikoletta Paréj
Nyitott autóban kell a bukósisak, itt épp Tomi ül be egy értékelős körre
Fotó: Nikoletta Paréj
Ez pedig az etap utáni értékelés, papíron vezetve
Fotó: Nikoletta Paréj
115 lóerővel ugyanígy itt a helyed
Fotó: Nikoletta Paréj
Mennyire jó, hogy van színe
Fotó: Nikoletta Paréj
Ez még mindig pokolian megy
Fotó: Nikoletta Paréj
Fotó: Nikoletta Paréj
Rendes pályagumikkal jött, tehát komolyan vette a dolgot
Fotó: Nikoletta Paréj
Fotó: Nikoletta Paréj
Fotó: Nikoletta Paréj
Aránytalanul szélesnek tűnnek a 225-ös gumik alatta, de nagyon tapad
Fotó: Nikoletta Paréj
Irigylésreméltóan kicsit billen a Boxster
Fotó: Nikoletta Paréj
Nagy tepsi, de baromi jól mozog
Fotó: Nikoletta Paréj
Nem terepjáró, csak kicsit nagyot dől
Fotó: Nikoletta Paréj
Minden részfeladat megbeszéléssel indul és zárul
Fotó: Nikoletta Paréj
Egy nagyon unalmas gyorsulási versenynek nézünk elébe
Fotó: Nikoletta Paréj
Fotó: Nikoletta Paréj
Fotó: Nikoletta Paréj
Fotó: Nikoletta Paréj
Fotó: Nikoletta Paréj
És a vége, az oklevéllel
Fotó: Nikoletta Paréj