hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Már remeg a kezem, hogy beépíthessem a variót
Fotó:
Gyári olajpumpameghajtó-kerék és korrekt minőségű, hozzá való utángyártott meghajtószíj
Fotó:
Az áttételen lesz egy kis módosítás. Vettem volna gyárit, de ez olcsóbb volt
Fotó:
A telisonkás főtengely (mérnököknek: forgattyústengely)
Fotó:
Kapott egy kis igazítást a portolt henger
Fotó:
A hónolással igen elégedett vagyok, nagyon szép lett, ahogyan a fúrás is
Fotó:
Nemsokára ezekre is sor kerül
Fotó:
Új Vertex dugó kerül bele - én még a gyári Asso dugattyúval vettem
Fotó:
Kívánja a foglalkozást
Fotó:
A megfáradt gyári és az új. Az YSS alapdarabjai nem képviselnek magas minőséget, de nekem éppen megfelelő, ráadásul elfogadható áron mérik
Fotó:
Az új NG tárcsával nem voltam maradéktalanul elégedett
Fotó:
A nyereg szétszedésénél nagyon jól jött, hogy volt velem egy képzett és gyakorlott szerelő
Fotó:
Nem volt vészes, de azért elpucoltam rendesen
Fotó:
A főfékhenger nem egy bonyolult találmány, mindent rendben találtunk, tisztogatás után mehetett össze
Fotó:
Az ülés nem az enyém, csak ideiglenesen került fel
Fotó:
Nem hagyhattam ki a poént, hogy a vásárlás után felpattintsak rá egy 2019-es, apokrif rajtszámot. Ugyanis minden évben nyomtatunk párat pluszban
Fotó:
Elégedett vagyok a végeredménnyel
Fotó:
Előtte-utána
Fotó:
✖