Érzésre jobban megy, amit a fogyasztás is alátámaszt
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Pont annyival megy jobban a PCX-nél, amennyit hiárnyolatam abból a 125-ösből
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Ledes ez is mindenhol
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Egyértelműen a PCX-re lő a Sym a Jet-X-szel
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Másolatnak nem nevezném, de az anatómiája hasonló
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Maradjunk annyiban: a tervezők a Honda PCX-szel álmodtak
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Csöppet sem néz ki rosszul
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
A szélvédő alacsony, megkapod a menetszelet
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Mindkét kereke 14-es vagyis azért nem kis gurigák
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Szépen világít
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Hátul is van fénydesign
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Kifejezetten jól néz ki
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Kellő mennyiségű 70 fokos Rasputin vodka elfogyasztása után már PCX-nek látod a Jet-X feliratot
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Picit lehetne magasabb a tükör szára
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Teljesen standard cucc, de van, aki ezt is el tudná rontani. A Sym nem ilyen cég szerencsére. Ja, és klattyog az index!!!!
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Van ám köszike/bocsika kapcsolója is
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Ez a rész mondjuk sokkal gusztusosabb, mint a Honda PCX-en
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Klassz műszeregység, de nem a markolatról, hanem a műszernél lévő pöckökkel kell kezelni
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Oldalra fújja a meleget, nem a Tucano alá. Az olcsóbb vízhűtésesek (PCX, NMAX) ilyenek
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
A selejt féktárcsákból még lehet körfűrészlap
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
A kulcs nélküli rendszer elég kellemetlenül kezelhető
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Ez a jeladó a kulcs nélküli indításhoz, csak épp állandóan elő kell venni
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Két kis rekesze is van, az egyikben USB-aljzattal
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Jó ülés, 77 centi magasan
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Egy sisak fér be, és kész
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Ekkora hosszában. Egy PCX sisaktartója pont 30 centivel hosszabb
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
...és széltében ekkora.Egy laptop nem fér be
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Sosem találod ki, mit zár ez a sárga kapcsoló, ami a sisaktartó rekesz szélén, az ülés alatt van: a gyújtást. Valószínűleg több embert szívatott már meg, mint ahány robogót megmentett a lopástól
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
7,6 liter a tank, a hátsó ülés alá került, ettől nem lehet nagyobb a tárolóhely
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Az ülés rugalmassága is kell hozzá, hogy rácsukódjon a bukóra
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Az ülés hajlamos kissé oldalra nyekleni, figyelni kell lecsukáskor
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
A gumi eltávolítása után lehet nekifogni középen az akku kinyerésének
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
A lábdeszka gumija kissé összeugrott, ez a legkevésbé szép részlet
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Hátsó lábtartó
Fotó: Papp Tibor / Totalcar