hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Egyértelműen az SH-ra hasonlít, bár annak lent van az irányjelzője és fent a fényszórója
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
A doboz jó barátod lesz, jól jön az extra raktér
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
A fényszórók tudják amit kell: világítanak, és nem is néznek ki rosszul
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Nagy kerék és nagy ülés-doboz nincs együtt. Itt nagy kerék van
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Nagyon jól néz ki a csipkés féktárcsa
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
A bordó ülés egyértelműen a legizgalmasabb részlet a szemnek
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Szűk a kormány és a tükrök sem állnak ki nagyon, így bárhol elmegy
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
A kis plexi inkább csak esztétikai célt szolgál
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Van középtámasz a futárok örömére
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
A hővédő borítás feldobja a kipufogót
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Viccesen kicsi a kipufogó végén a cső, mégis jól megy a motor
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
A dupla hátsó telók teszik a dolgukat, de láthatóan nincs sok helyük rugózni, ez érezhető is
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
A neve ellenére a kipufogóból nem hallunk sziimfóniát, de ezt nem is egy 125-ös robogótól kell várni
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Ott figyel a motorhibajel, ugye, hogy megtévesztő?
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Nem értem, hogy a fénykürt helyett miért jó plusz egy ülés nyitási lehetőség
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Ezen az oldalon nincs túl sok gomb, de ez az egy is éppen elég
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
A csomagkapmó sem megvetendő találmány, sokszor jól jöhet
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Ezen a fekete csövön keresztül lélegzik a motor
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Hátul is van ABS, bár érdekes módon a jeladó kerék nem a tárcsa oldalán van
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
A hátsó féktárcs is szép csipkés
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
CST márkású abroncsok a gyári szerelés, de nekem nem okoztak csalódást, rendesen tapadtak
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Ezen az ülésen ülve nem volt kedvem kimenni a világból, ez az amit tuningolnék rajta, nem a blokk
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Jobban megy, mint amire számítasz
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Nem kicsi. A 178 centis magasságommal simán elférek rajta
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Ebből a szögből jól megfigyelhető a szentjánosbogárként parázsló rendszámvilágítás
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
✖