Új, retrósított márkajel, tolatókamera nélkül, az elköltözött
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
A kilincslap nem billen, alatta van a rejtett kapcsoló
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fényszemöldök
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
A kerekek turbulenciáját csökkentő légfüggöny belépője
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Rendes, autószerű orr
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Autópályán is csöndes, kényelmes, és jó a radaros tempomat
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Ha az a huncut dísz-tetőív nem volna, sima kombinak hatna
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
380 km-es hatótávot tippelt 100%-ra töltve, ami sokkal kevesebb a WLTP-nél, és valamivel több annál, amennyit tényleg bírt volna alattunk
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Lassú vason kínlódik az optimalizálásra váró kód
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
A hosszú élet jegyében 80%-os maximális töltést javasol, nem jó mindig teletömni
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Melyik tetszik?
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
A szereldmagad.hu-hoz mentünk a hasa alá nézni, és megmázsálni
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Nagyrészt burkolt padló a légellenállás ellen, elöl uncsi de oké gólyalábak, hátul rendes multi-link.
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Dagi, de egy Touareg 3.0 TDI se könnyebb. A Tiguan mondjuk igen, két mázsával.
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fat shamingre készültünk
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Nagyon tisztességes súlyeloszlás. A nagyon enyhe farnehézség valószínűleg az összkerekes IDX első motorjával még közelebb billen az 50-50-hez.
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Nyugis városi fogyasztás: 17,5 kW/h, ezzel simán lenne bő 400+ km
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Humor!
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Kettő ablakemelő-kapcsoló, plusz egy érintőgomb, ami átváltja hátra :(
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Dizájnra jó ez a belső, és klasszak az anyagai is végre
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
USB C: XXI. század
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
543 liter, de elöl nincs
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Hosszában szuper, két embernek széltében is, de háromnak már szűk
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Ez az üléskárpit egész más világ, mint az ID.3-é volt
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Navi van, de a telefonodat fogod használni
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Pedánskodni már tud, fogalmazni még nem
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Az első csomagtartó :/
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Állítólag az AR HUD-nak kell a hely, de ebben nem volt
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
konzol konzol hátán, ahogy a MEB alapjaira a második felfújt kabát kerül
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
A fénycsík nincs ingyen
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Ez bizony egy dobfék. De itt lassít keményen a hátsó villanymotor is, igazából nem baj.
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
A hasa valójában nem magas, csak csal a fekete betét
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
160 km/h a vége, nesze neked korlátlan Autobahn
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
2441-2214=227, és maradt még 105, azaz 332 km fért volna ki ezzel a használattal - kevés város, sok autóút, kifejezetten intenzíven hajtva, és kb 70 km szabályos autópálya.
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar
77/23,5=3,27, szóval ezzel az átlagfogyasztással kb 330 km jön ki egy teli töltésből. Óvatosan talán 400.
Fotó: Bazsó Gábor / Totalcar