hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Íme a kozmetikusfekete-gyöngyházmetál színű tetővel az elefántcsont fényezés
Fotó:
Itt semmi sem változott
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Az S_Crossnál rövidebb és magasabb, de picivel olcsóbb is
Fotó:
Pályán azért van szél- és futóműzaj
Fotó:
Fotó:
Fekete maszkos-kilincses GL kivitelben nem lesz elérhető a hibrid, csak GL+ és GLX
Fotó:
A belső sávban nem árt nézni a tükröt
Fotó:
Mint volt korábban is. Állítólag prémium hatású, szerintem normál kiautó
Fotó:
A váltót könnyű kézi üzemmódba húzni, mert a P-ből kivételhez megnyomjuk a gombot, és ilyenkor nem akad meg a D-nél
Fotó:
Lehet nézegetni az akkut, talán ez az elektrifikáció legfontosabb hozadéka
Fotó:
279 liter maradt a csomagtartóból
Fotó:
A csomagtartó alatti rekesz megszűnt, pótkerék pedig nincs
Fotó:
Sokkal hibridebb, mint volt, a villanymotor 24 kilowattos. Csak sajnos a szívómotor elég harmatos mellette
Fotó:
Alapvetően egy kézi váltós technikát egészítettek ki hibriddé, az akku hátulra került
Fotó:
A váltót és kuplungot aktuátorok kezelik a mélyben
Fotó:
✖