hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Szépnek nem szép, egyedinek nem egyedi, nekem megfelel
Fotó:
Kell a rendes kormány a gyári helyére. Ezen jól ülök
Fotó:
Egy igazi sleeper, ez az arany-fekete kombó pedig olyan, mintha egy brazil funk-dj dizájnolta volna.
Fotó:
Ezt találtam
Fotó:
Ezzel az MRA plekóval elég jó a szélvédelem
Fotó:
GSX-R1100 műszerfal, nekem jobban is tetszik, mint az eredeti, klasszikus, krómos körműszer-szett
Fotó:
Már nem folyik. A telók mögött a nagy olajhűtő az egyetlen árulkodó jel
Fotó:
Az ülés kényelmes, az utaskapaszkodó pedig hasznos: kétszemélyes túramotornak vettem
Fotó:
Ide ez nem való, rendes bumszlikat teszek majd a helyére
Fotó:
Imádom ezt a blokkot
Fotó:
Van benne kraft, Csikós szerint is megy mint a barom, de ráfér egy alapos beállítás
Fotó:
Fém fékcsővel már élhető, de azért elbírná a hatdugattyús nyergeket
Fotó:
Fontos extra: komplett Schüle rendszer, E-jellel, bejegyezve. Hangosnak nem mondanám, sőt, 19 éves motoron ez már lopakodó hangerő
Fotó:
Ez-az hiányzik, pl. ott egy rugó
Fotó:
Ott meg egy másik rugó...
Fotó:
Az előző tulaj a súlycsökkentés oltárán lemarta a hátsó főfékhenger védőjét
Fotó:
Fém fékcső és állítható rugóelőfeszítésű első villa
Fotó:
Nem hangos, és amúgy sem kell forgatni
Fotó:
✖