Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Nem is olyan nagy ;)
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Itt még a fehér Mussoval vittem vizsgázni a 86-os Hymer Eriba Nova 460C-t
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
10 ezret bír és olyan 2500 km körül szól, hogy fogyóban az Adblue.
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Indításkor előzékenyen szól, hogy merre néz a kormány. Mivel ez csak induláskor látszik, praktikusabb lenne egy kifejezetten erre szolgáló képernyő nézet, de ez is valami.
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Autósmozi szervezői szemszögből
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Indulás tetősátrazni
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Magaslati kilátás
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
A plató nagyon hasznos tud lenni
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Egy kis költöztetés is beesett
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Vidám burgenlandi költözés traktorral és Musso-val
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Megmértük az erőmérőn, mit tud
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Megvolt az összes ló
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Felkerült a doboz, a tetőtartó
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Lassan megbarátkozom a fellépővel is
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
A kengururács kissé rontja a terepszöget
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
A 2 méteres limitű mélygarázsba épp beférek
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Pár apróság, hogy stimmelnek-e a méretek
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
A szélső sín itt 45 fokban megtörik, míg a másik gyártónál sima 90 fokos idom. Szerencsére a fontosabb részeken egyeznek.
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Jól áll neki a határ
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Sok hasznos infót lehet megtudni a facebookos csoportoktól
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Tervezgetés indul
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Semmi extra, a cserélhető töltőkábel miatt választottam ezt a fajta töltőt.
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
A gyűrűs csatlakozó fixen az aksin lesz, de ha mást kéne tölteni, ott a csipesz
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Megjöttek a "vasak" ami persze igazából alu. Ez a megoldás viszonylag könnyen szerelhető és ha nem tetszik az elrendezés, elég sok szabadság van benne az átrendezéshez
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
A méretek jónak tűnnek
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Összeállt a keret
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
A rögzítés egyelőre spaniferrel lett legoldva. Elég stabilnak tűnik, lehet, hogy így marad ;)
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Kis rendezgetés
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
A AIOKS láda/főző és a Dometic hűtő
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Kempinges méretben egész sok hely van benne
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Gyorsan eléri a kívánt hőfokot
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Jártában-keltében kinek ne esett volna a kosarába egy kívánatos főzőalkalmatosság ;) Mindennel is tudunk főzni, sütni! És még nincs is itt az AIOKS, amiben szintén van főző.
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Ezen a finoman kiálló rögzítésen még lehet, finomítani kellene
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
A maradék aluból kiváló határolók lesznek, hogy egy fékezésnél ne szaladjon előre a hűtőláda
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Nem teljesen tartottam magam a tervhez, így maradt pár 20 centis elem. Ebből úgy tűnik, a víztartály alapja lesz
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Második nekifutásra már sikerült úgy kimozognom, hogy a platóajtó nem csukódik rá a csapra :D
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Kíváncsi leszek, hogyan muzsikál majd a pumpás zuhany
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Na ezeket a csatlakozókat senki ne vegye meg! Második csatlakoztatásra estek szét.
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Összeállt az erőforrás
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fent a leválasztó kapcsoló, lent a külső töltés csatlakozója
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
USB és szivargyújtó. Más egyelőre nem is kell. Aztán majd menet közben kiderül, ha valami kevés.
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Ha már úgy is kéznél voltak, kipróbáltam, melyik hűt le gyorsabban
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Nincs értelme a megtermelt 12 voltot 230-ra alakítani, ha után úgyse annyi kell, így praktikusan lett egy szivargyújtós notebook töltő
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Akár túra, akár rendezvény, egy poroltó mindig jól jön
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar
Fotó: Hlács Zoltán / Totalcar