hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Már a 156-os is majdnem ilyen szép volt, de talán a 159-esnél ért be az alapötlet
Fotó:
Hiába keressük a hibát, egyszerűen makulátlan
Fotó:
A hátsó lámpában is ott a három karika
Fotó:
Finoman agresszív: nem üvölt, csak vicsorog
Fotó:
Létezik nagyobb csomagtartó, de ezért a látványért inkább otthon hagyok egy sporttáskát
Fotó:
Muszáj volt visszanézni, többször is, akárhol állítottam le
Fotó:
Fantasztikusan szép a háromrétegű Competizione piros. Mit piros - rosso!
Fotó:
Lökhárító? Rendszámtartó? Kispolgári, földhözragadt kacatok
Fotó:
Fájt visszaadni, még a dízellel is
Fotó:
Nem tulokarcú, de van tekintélye az autópályán is
Fotó:
Miért szoktak le a dizájnerek a csúcsos orról? Hiszen gyönyörű
Fotó:
Lekoccolni nem lehet vicces
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Bárhonnan nézem, igéző ívek vezetik a szemem
Fotó:
Most jelentkezzen, aki nem látja szépnek
Fotó:
Fényszórómosó az indexnek is
Fotó:
Ne is tervezzenek utódot, csak tegyenek bele megint egy üvöltő V6-ost
Fotó:
Egyszerű, szép és praktikus
Fotó:
Ami nélkül nem Alfa egy Alfa. Itt látszik valami a fényezés különleges csillogásából
Fotó:
A Distinctive ti csomaghoz jár a Brembo fék
Fotó:
Kicsit sok lett, pedig nem nyúztam annyira
Fotó:
A középső az index
Fotó:
Nem kis adag retro van benne, de épp ezért szeretjük
Fotó:
A szétkent, agyonsimított műszerfalak között felüdülés egy befordított középkonzol
Fotó:
Kicsit túlbonyolították a kormányt, de legalább jó a fogása
Fotó:
A rádió kicsit kilóg a sorból
Fotó:
A mutatók hat óráról indulnak, ahogy kell
Fotó:
A középső kijelző minden indításnál visszaáll a dátumra. Jobb is, hogy nem emlékeztet a fogyasztásra
Fotó:
Át kellett állítanom olaszra, az jobban megy a hangulatához
Fotó:
A fekete-pirosnál talán csak a krémszínű bőr szebb
Fotó:
A piros varrás itt belefér
Fotó:
Szerintem direkt gagyira fejlesztik a lötyögős bajuszkapcsolókat, hogy legyen mire köpködni
Fotó:
Rogyásig vannak pakolva
Fotó:
Ezt ügyesebben is meg lehet oldani, de igazából kit érdekel?
Fotó:
A hurkás ajtókárpit finom örökség
Fotó:
Itt kijön, hogy nem 2011-es tervezés, de legalább könnyű kezelni
Fotó:
Még a vészvillogót is szépen megrajzolták, öröm nézegetni a piros plecsnit
Fotó:
Határozott, régimódi a váltó, de pontosan lehet kapcsolni
Fotó:
USB a kesztyűtartóban
Fotó:
Arról lehet megismerni egy jó ülést, hogy nem állítgatjuk napokig
Fotó:
Apróságok a hangulat kedvéért. Működik a trükk
Fotó:
Tudják, hogy ezt nem pirossal kell hímezni
Fotó:
Itt nem annyira jó utazni, de azért el lehet férni
Fotó:
Kicsi nyílás, magas perem - nem teherautó, na
Fotó:
A felső polcra kerülhetnek az apróságok, alulra költözött a mélynyomó
Fotó:
Fotó:
Sokan szeretik ezt a dízelt, nekem nem jött be
Fotó:
Lehet, hogy kisebb turbóval, kevesebb lóerővel nem lenne ekkora lyuk
Fotó:
Az Alfa szerelők szerint nem jó ómen a Bosch elektronika
Fotó:
Tökéletes a multilink hátsó futómű
Fotó:
Ezután az első futómű után minden más csak gyenge próbálkozás
Fotó:
A sok könnyűfém a trükk
Fotó:
✖