Annyira oldszkúl, hogy az ember keresi a palatáblát, meg a fejesvonalzót
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Ez a Honda Monkey egy Keeway. Végre egy nem noname, minőségi Monkey-klón?
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
A borzongás futott végig rajtam: ugye nem fognak ilyenek rohangászni nálunk az utakon? Mert jópofa, és igazából egy csoda, hogy kétszáz köbcentivel egy ekkora halom vasat meg a rápakolt árut el lehet szállítani ezzel a Keeway izével, de valami fertelmesen
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Amikor a régi(es) dolgok a modern kiegészítőkkel találkoznak: réz biszbaszok és kormánycsőbe integrált ledes index
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Nem új ötlet, de attól még nagyon mutatós a Honda burkolt tárcsaféke küllős kerékbe fűzve
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Gyönyörű ez a kézzel készült bőr nyereg. érdekes, hogy csak keveseknek jut eszébe, hogy az ülőfelületet rücskösítsék, pedig bitang jól néz ki.
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Sapka a részeletek nagy mestere: a régi klaxon-kürt formát idéző hátsó lámpatest a lengővillába épített (egyik) olajtartály megvilágításával kelt haggulatfényeket
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Tankok
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
A nyereg rugózás. A sárvédő-olajtartály
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Nem bicikli. Ami szemből alig látszik, arra azért mondhatjuk: filigrán
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Tankok
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Tankok
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Tankok
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Tankok
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Tankok
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Tankok
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Tankok
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Tankok
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Tankok
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Tankok
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Tankok
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Tankok
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Tankok
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Meglepő formájú kipufogó. A hővédőről azonnal a Simson Enduro jutott eszembe
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Ez egy zsebmotor hátulja. A beleölt munka nem emeli észrevehetően az értékét, és akkor még finom voltam
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Na kérem, ezt nem a szépségéért kell nézni. Igen, az ott egy hajtólánc. Az első kerékhez vezet. Összkerekes, házi barkács
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Lánchajtás, láncból hegesztett hátsó villa
Fotó:Sipos Zoltán / totalcar.hu
Az egész motorka olyan kicsi,hogy egy A4-es lap a felét eltakarja. Ennél klasszabb pitbike-ot még nem láttam, minden csavarja remekmű. És ezt a koncepciót nem is érdemes sokkal nagyobban megcsinálni, ez így üt