Megvásárlás után két nappal, kedvenc pénzváltómnál, Abdulnál a Nagykörúton
Fotó:Totalcar
Egy kis Fejér-megye kiruccanás
Fotó:Totalcar
Egy küllő új itt, egy küllő új hátul
Fotó:Totalcar
Hoppá, a szivattyú letört
Fotó:Totalcar
Ez itt még az én pompás hegesztésem, ami hosszú percekig bírta. Aztán Sanyi megcsinálta rendesen is
Fotó:Totalcar
Irány a Grossglockner!
Fotó:Totalcar
Ez már a Glockner oldalában levő szállásunk
Fotó:Totalcar
Utolsó tankolás a hágó előtt
Fotó:Totalcar
Túl a Grossglockner fizetőkapuján. Innentől játszótér az egész
Fotó:Totalcar
Már fent, magasan
Fotó:Totalcar
Ide is eljutott, ki tudja, hanyadszor
Fotó:Totalcar
A Grossglocknerre mindig vágyik vissza a motoros
Fotó:Totalcar
Már egy magasságban a felhőkkel
Fotó:Totalcar
Két szerettemmel (jaj de nyálas ez)
Fotó:Totalcar
Valahol már lent a hágóról
Fotó:Totalcar
Esti vacsoránk Ausztriában
Fotó:Totalcar
Hazafelé. Hú, de fáztunk!
Fotó:Totalcar
A kecskeméti TB24-en a kicsikkel
Fotó:Totalcar
Régi hátsó tárcsa, új hátsó tárcsa
Fotó:Totalcar
Először bontottam meg
Fotó:Totalcar
Seperc alatt fenn volt
Fotó:Totalcar
Indulunk a Dolomitokba!
Fotó:Totalcar
Örök fotóshelyünk a Dolomitok lábánál: Gashof Kapaun. Amikor motorral lábon jöttünk, mindig meg is szálltunk itt
Fotó:Totalcar
Belépünk Olaszországba
Fotó:Totalcar
Arabbai szállásunk
Fotó:Totalcar
Hopp, felpattantunk egy hágóra hirtelen
Fotó:Totalcar
Ez meg itt a Lago Misurina
Fotó:Totalcar
A Dolomitok legmagasabb motorozható pontján, a Tre Cimén (Drei Zinnen)
Fotó:Totalcar
Mindenkori Passo Falzarego-kávénk helyszíne
Fotó:Totalcar
Fotó:Totalcar
Mögöttünk az út az első világháborús emlékhelyhez és a Tre Sassihoz
Fotó:Totalcar
Nyár közepén hatórás tomboló eső, jégeső
Fotó:Totalcar
Egy utolsó körre maradtunk a Dolomitokban. Eláztunk, de fél nappal többet motoroztunk a többieknél, jó volt
Fotó:Totalcar
Hova fér itt az akku?
Fotó:Totalcar
Az ülés alatti dobozban lakik, fektetve. Hát nem logikus?
Fotó:Totalcar
Mostanában kipróbálom azt, amit a DID-lánccsomagoláson javasolnak és Lacus barátom is erőltet: olajozok, nem zsírsprézek. Sokkal tisztább marad így a motor, ez tény, de mire letudtuk a dolomitos túrát, már itt-ott szárazak voltak a szemek
Fotó:Totalcar
Szép, tiszta
Fotó:Totalcar
Ha már ott voltam, olajat is cseréltem
Fotó:Totalcar
Fotó:Totalcar
Szinten minden
Fotó:Totalcar
Milyen filigrán kis motor ez így
Fotó:Totalcar
A váz ölelésében csak a légszűrőházat találtam
Fotó:Totalcar
Oké, a régi akkut kibojuk innen
Fotó:Totalcar
Sehol nem folyik
Fotó:Totalcar
Ehelyett is újat teszek be
Fotó:Totalcar
A lyukat befoltoztam
Fotó:Totalcar
Egyik fél tank
Fotó:Totalcar
Ezen megvannak a rugalmas gyújtótekercs-rögzítések, nem úgy, mint anno a Ducatimon
Fotó:Totalcar
Elefántok a villavégeken
Fotó:Totalcar
A csomagtartó tálcája alá tették a generátor gerjesztésvezérlőjét (ehem... feszszabályzóját)
Fotó:Totalcar
Jól felfeszegették az ülést
Fotó:Totalcar
Bizony, a zár széttört
Fotó:Totalcar
Megjött a covidos Cagiva-zár!
Fotó:Totalcar
Ép, éptelen
Fotó:Totalcar
Két csavar és egy pöcök
Fotó:Totalcar
Megint záródik az ülés
Fotó:Totalcar
Akkor kicserélem a lánckereket is
Fotó:Totalcar
Ez itt a tizenöt fogas
Fotó:Totalcar
Pár mozdulattal lefűzhető
Fotó:Totalcar
Fotó:Totalcar
Lánc leakasztva
Fotó:Totalcar
Eggyel hosszabb új lánckerék
Fotó:Totalcar
Akkor előrébb ütögetem a kereket, mert a nagyobb lánckerék miatt kell neki
Fotó:Totalcar
Egy perc alatt ez is fent volt
Fotó:Totalcar
Azért alaposan előre kellett húzni miatta a kereket, látszik a tengely helyén
Fotó:Totalcar
Fotó:Totalcar
Masszív, a láncállító is kitalált
Fotó:Totalcar
Lánckerék rögzítve
Fotó:Totalcar
Ha már ott jártam, elpucoltam a GL-szemeket, megkentem minden csuklót
Fotó:Totalcar
Március első napjai - első közös túránk
Fotó:Totalcar
Hatvanban, egy meglepően jó hamburgerezőben
Fotó:Totalcar
Már a koronavírus alatt elmentünk motorozni a Pilisbe is. Volt köpködés, hogy hogyan mertük, többé nem is mentünk sehova