Kozma, a legaranyosabb segítő és legszemetebb vásárló-segéd
Fotó:
Utolsó atmoszférák a gumiba
Fotó:
Biztos, hogy jó lesz ez nekem
Fotó:
Vajon még mennyi zsé megy ebbe bele?
Fotó:
Hazafelé a kúton. Itt már nem volt nagyon meleg
Fotó:
Sexy beast. Még az umbulda rendszámtartó ellenére is
Fotó:
Ötven kilométerre Budapesttől muszáj volt beülnöm öt percre a Zsoltihoz melegedni, a kezem átfagyott
Fotó:
Garázsom másik csodás dísze. Csak lennének rajta matricák...
Fotó:
Hühh, csak az izzó égett ki, nincs baj
Fotó:
Átszakadt a műanyag a tartófuratnál
Fotó:
Még elöl is kiesett belőle az egyik csavar, ezért egyetlen ponton fogta rendes rögzítés az egészet. Meg hogy beakadt az idom alá
Fotó:
Hiányzik az eredeti rendszámtartó konzol
Fotó:
Elrepedt a kipufogó is
Fotó:
Gyönyörű a váz, a kapaszkodó záróöntvénye fogja rendesen meg, bár van egy lehegesztett lemez is rajta
Fotó:
Ennyi a tárolódoboz
Fotó:
Lyukhelyet mérek
Fotó:
Rendes csavarokat keresek
Fotó:
Önzáró anyával, naná
Fotó:
Ilyen a váz vége, már bent vannak a csavarok
Fotó:
Négy csavar talán már megtartja
Fotó:
Ez az egész egy festett öntvény
Fotó:
Menetrögzítő a biztonság kedvéért
Fotó:
Kvázi összerakva
Fotó:
Atombiztos tárolórekesz
Fotó:
Megy a hátsó lámpa is megint
Fotó:
Indulás a Pilisbe
Fotó:
Carl Fogarty valamikor talán 1994-ben egy Superbike Ducatin
Fotó:
Ilyen a gravírozott szám
Fotó:
Itt még kipihenten
Fotó:
Dömös, a túra vége. Kicsit nyekeregtünk, de alapvetően élménynek maradt meg. Pedig 1) nem vagyunk edzésben; 2) a fele idő a dugóban való araszolással telt; 3) elég hideg volt
Fotó:
A Festetics-kastély Söjtörön - csak lett volna itt egy szoba nekem...